Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Місцеві вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Державні закупівлі

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

ПЛАНИ РОБОТИ 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2018

 

   

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА 

 

 

 ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

 ПРЕДСТАВНИЦТВО

 ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

КАРТА ШОСТКИ

 

 

 

 

№ 127 від 26.04.12

Про будівництво на

присадибних ділянках

 

      Розглянувши заяви від громадян міста, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень», виконком міської ради       

    ВИРІШИВ:

1. Дати дозвіл ########### на знесення трьох сараїв та частини житлового будинку, будівництво нового житлового будинку розміром 11,0х13,0м з мансардним поверхом, будівництво гаражу розміром 4,0х6,0м, вбиральні розміром 2,1х2,1м на власній земельній ділянці по вулиці ###########.

2. Дати дозвіл ########### на будівництво санвузлу розміром 1,2х3,1м, сараю розміром 3,4х5,0м на власній земельній ділянці по вулиці ###########.

3. Дати дозвіл ###########на знесення старого будинку та господарчих споруд, будівництво нового житлового будинку розміром 8,0х10,м з мансардним поверхом, гаражу розміром 4,0х6,0м на власній земельній ділянці на вулиці ###########.

4. Дати дозвіл ###########на знесення  частини старого будинку та його переобладнання під літню кухню, будівництво нового житлового будинку розміром 7,0х9,1м, сараю розміром 6,0х3,3м на власній земельній ділянці на вулиці ###########.

5. Дати дозвіл ###########на знесення господарських споруд та будівництво до житлового будинку прибудови розміром 10,3х7,0м під житлові кімнати та коридор, будівництво в одному блоці розміром 4,0х10,0м літньої кухні та сараю на власній земельній ділянці на вулиці ###########.

6. Дати дозвіл ###########на будівництво літньої кухні розміром 3,6х3,5м на земельній ділянці по вулиці ###########.

7. Дати дозвіл ###########на переобладнання частини майстерні площею 88,0 кв.м під літню кухню по вулиці ###########.

8. Дати дозвіл ########### на будівництво літньої кухні розміром 8,3х3,8м, погрібу розміром 4,7х4,0м, прибудови до будинку кухні розміром 3,4х3,7м, переобладнання існуючої кухні під санвузол, коридор, комору, а також надбудову мансардного поверху над житловим будинком.

 

 

 

 

2

 

9. Дати дозвіл ########### на збільшення веранди до розміру 3,6х6,3м, прибудови до літньої кухні гаражу розміром 4,0х6,0м на вулиці ###########.  

10. Дати дозвіл ###########на будівництво до будинку прибудов розмірами 2,5х8,6м під веранду та санвузол, 4,8х4,1м під житлову кімнату, сараю розміром 2,5х3,0м на власній земельній ділянці по провулку ###########.

11. Дати дозвіл ###########на будівництво гаражу (замість старого) розміром 13,5х9,0м на власній земельній ділянці по вулиці ###########.

12. Дати дозвіл ########### на знесення гаражу, будівництво до будинку прибудов розмірами 4,1х8,5 під житлову кімнату, коридору, санвузлу, 5,6х5,1м під житлові кімнати на вулиці ###########.

13. Дати дозвіл ###########на будівництво до будинку прибудови розміром 3,0х1,8м під коридор, будівництво літньої кухні розміром 5,7х3,2м, прибудови до існуючого сараю розміром 4,1х4,8м на вулиці ###########.

14. Дати дозвіл ###########  на знесення старого  будинку та будівництво нового двоповерхового житлового будинку розміром 10,0х12,0м на власній земельній ділянці по вулиці ###########.

15. Дати дозвіл ########### на будівництво в одному блоці розміром 9,8х7,4м літної кухні, санвузлу, лазні по вулиці ###########.

16. Дати дозвіл ########### на знесення сараю та будівництво лазні розміром 3,0х4,0м, гаражу та сараю в одному блоці розміром 9,0х4,0м, прибудови до будинку розміром 3,5х4,3м на                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                власній земельній ділянці по вулиці ###########.

17. Дати дозвіл ###########  на знесення старого будинку, будівництво нового житлового будинку розміром 8,0х9,0м з мансардним поверхом, літньої кухні розміром 3,1х6,0м, лазні розміром 7,0х11,3м на власній земельній ділянці по вулиці ###########.         

18. Забудовникам до будівництва приступити після отримання будівельних паспортів забудови земельних ділянок та дозволів на початок виконання будівельних робіт.

 

 

Міський голова                                                                         М.П.Нога  

 
 
 
 
КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ 
 
 
 ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛІК

МІСТА  ШОСТКА

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

ПРОМИСЛОВИХ

ПІДПРИЄМСТВ МІСТА

 СТАТИСТИКА  

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НС 

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

СЛУЖБА У СПРАВАХ 

ДІТЕЙ

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ

СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,ДІТЕЙ 
ТА МОЛОДІ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ 

освіта

ЦЕНТРАЛЬНА

РАЙОННА ЛІКАРНЯ 

црл шостка

ШОСТКИНСЬКА ОДПІ 

ШОСТКИНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

пенсионный фонд шостка

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА  

ОРГАНІЗАЦІЯ УСВА

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"