Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Місцеві вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

ПЛАНИ РОБОТИ 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2018

 

   

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА 

 

 

 ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

 ПРЕДСТАВНИЦТВО

 ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

КАРТА ШОСТКИ

 

 

 

 

№ 82 від 28.03.12

Про стан та заходи

щодо поліпшення благоустрою

та санітарного стану міста у

весняно – літній період 2012 року

 

Заслухавши інформацію начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Краснощока М.І., виконком міської ради відмічає, що підприємствами та організаціями різних форм власності, громадськістю міста в 2011 році проводились значні роботи по покращенню благоустрою та санітарного стану міста.

На благоустрій міста витрачено коштів місцевого бюджету в сумі 4433 тис. грн.

Виконано поточний ремонт покриття доріг та тротуарів на загальній площі 9,2 тис.м2 на загальну суму 1146 тис. грн.

Виконувався ремонт ґрунтових доріг в приватному секторі міста шляхом грейдування загальною протяжністю в 28 км. Встановлено та відремонтовано 215 дорожніх знаків, нанесено 30 км. розмітки доріг, виконана розмітка пішохідних переходів на площі 1,7 тис. м2.

З метою покращення освітлення вулиць підприємством КП "Шостка-міськсвітло" виконувались роботи по утриманню мереж вуличного освітлення та утримання світлофорів на суму 484 тис. грн.

Силами КП "Шостка-Зеленбуд", підприємствами, громадськістю міста, учбовими закладами виконувались роботи по посадці дерев, облаштуванню газонів, квітників. Проводились роботи по видаленню та формовочній обрізці аварійно-небезпечних та фаутних дерев. Виконано роботи по ліквідації 46 несанкціонованих звалищ сміття та вивезено 2930 м3  твердих відходів.

Проводились роботи по ремонту фасадів будинків, малих архітектурних форм та інших об'єктів благоустрою, як з фінансуванням з місцевого бюджету, так і за рахунок підприємств різних форм власності.

Побудовано 2 контейнерні майданчики з твердим покриттям з встановленням в них євроконтейнерів для збору ТПВ в житловому фонді міста.

Придбано 20 оцинкованих євроконтейнерів місткістю 1,1 м3 на суму 64 тис. грн., які встановлені на контейнерних майданчиках міста.

В місті впорядковано території житлової забудови на площі 252 Га.

Виконуючи Укази Президента України "Про День довкілля" та "Про проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою", розпорядження

 

голови державної адміністрації від 31.03.2011 року № 228 "Про проведення щорічної Всеукраїнської акції "Благоустрій України" та рішення виконкому Шосткинської міської ради від 31.03.2011 року № 81 "Про стан та заходи щодо поліпшення благоустрою та санітарного стану міста у весняно-літній період 2011 року" протягом березня-квітня місяців 2011 року в місті проведено Всеукраїнську весняну акцію "Благоустрій України", 16 квітня "День довкілля", 22 квітня "Міжнародний день землі", загальноміська толока з широким залученням мешканців міста до роботи по прибиранню і благоустрою прибудинкових територій, ремонту і відновленню дитячих та спортивних майданчиків, висадці дерев та кущів, благоустрою територій приватного сектору, ліквідації несанкціонованих звалищ побутового сміття.

В ході проведення Весняної акції "Благоустрій У країни" було виконано робіт на суму 929,8 тис. грн. з них за рахунок місцевого бюджету 302 тис. грн., залучених коштів підприємств і організацій 627,8 тис. грн.

Разом з тим серед питань благоустрою, які потребують вирішення в 2012 році залишаються:

- спорудження контейнерних майданчиків для збору ТПВ;

- організацію вивезення ТПВ з приватного сектору міста;

- ремонт прибудинкових та міжквартальних доріг та тротуарів;

- утримання шляхів та тротуарів;

- обслуговування мереж зливної каналізації;

- обрізка або видалення аварійних дерев;

- освітлення вулиць міста.

На підставі Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25.01.2010 року    № 323 "Про обласний план дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки", у рамках проведення весняної акції з озеленення та благоустрою міста Шостка та з метою покращення санітарного стану та благоустрою території міста, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію про благоустрій та санітарний стан міста в 2011 році прийняти до відома.

2. Затвердити заходи по проведенню Всеукраїнської весняної акції "За чисте довкілля" по м. Шостка в 2012 році (додаток 1).

3. Вважати єдиним санітарним днем в місті – четвер щотижня.

4. Визначити межі закріплених та прилеглих територій до підприємств, установ та організацій для забезпечення утримання їх в належному санітарному стані (додаток 2).

5. Затвердити перелік робіт, що виконуються підприємствами, установами, організаціями, громадянами на закріплених територіях (додаток 3).

6. Рекомендувати керівникам підприємств, організацій, установ всіх форм власності, житлово-комунальним організаціям, закладам культури, навчальним та лікувальним закладам і установам, приватним підприємцям і мешканцям міста:

6.1. Прийняти активну участь у проведенні Всеукраїнської весняної акції "За чисте довкілля" протягом квітня-травня, Дня довкілля - 21 квітня, Міжнародного Дня Землі - 22 квітня по місту Шостка.

6.2. Забезпечити в термін до 15.04.2012 року наведення належного санітарного стану на прибудинкових та прилеглих територіях, вулицях, скверах, парках, кладовищах, прибережних смугах міста.

6.3. Виконати роботи по благоустрою прибудинкових та прилеглих територій, відремонтувати дитячі, спортивні і господарчі майданчики, встановити урни при входах до будинків, крамниць, підприємств, установ і організацій.

6.4. Житлово-комунальним підприємствам забезпечити приведення в належний стан сміттєкамер, а підприємствам по вивозу твердих побутових та негабаритних відходів - майданчиків для твердих побутових відходів та щоденного, відповідно графіку, вивозу ТПВ.

7. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Краснощок М.І.):

7.1. Організувати по місту ліквідацію несанкціонованих звалищ твердих відходів в термін до 15.04.2012 року.

7.2. Організувати роботи по ремонту доріг і тротуарів на вулицях міста.

7.3. Організувати виконання робіт по нанесенню дорожньої розмітки після проведення ремонту доріг.

7.4. Забезпечити, із залученням трудових колективів підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, об'єднань громадян, реалізацію заходів із благоустрою та озеленення міста.

8. КП „Шостка-Зеленбуд” (Колбасі І.Г.) забезпечити зацікавлених юридичних та фізичних осіб саджанцями деревних та чагарникових порід.

9. Управлінню освіти (Наймитенко А.М.) в межах проведення акції „Посади дерево і збережи його” за участю учнівської та студентської молоді організувати висадку дерев.

10. Виробничому управлінню водопровідно-каналізаційного господарства (Міхньову О.М.), ТОВ ШП "Харківенергоремонт" (Будашному М.С.), ТОВ „Шостка-тепло” (Чичаку Д.Д.), Шосткинському управлінню експлуатації газового господарства ПАТ “Сумигаз”(Кривому М.І.), Цеху телекомунікаційних послуг № 16 СФ ПАТ “Укртелеком” (Бородай Р.І.) в термін до 15.04.2012 року забезпечити встановлення відсутніх люків на колодязях мереж, що знаходяться на балансі, в оренді або на обслуговуванні підприємств, провести роботи по благоустрою місць, де виконувались земляні роботи. В подальшому, після проведення земляних робіт негайно відновлювати пошкоджене покриття доріг, тротуарів, газонів за рахунок виконавця земляних робіт.

11. Директору Шосткинського міськрайцентру зайнятості населення (Кошик Л.П.) залучити до участі в громадських роботах по благоустрою та санітарній очистці міста безробітних та незайнятих громадян.

12. Шосткинському міськрайвідділу УМВС по Сумській області (Ємельяненко О.Д.), Північно-західному Регіональному відділу державного управління охорони навколишнього природного середовища в Сумській області (Красновій І.В.), управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Краснощоку М.І.), міській СЕС (Марченко Т.О.) активізувати роботу по притягненню юридичних та фізичних осіб до відповідальності у випадках утримання ними закріплених та прилеглих територій в антисанітарному стані.

13. Рекомендувати директору ПрАТ “Телеком – Сервіс” (Яризі О.О.), редактору Шосткинської міськрайонної газети “Полісся” (Коваленко І.О.), директору ТРК „Акцент” (Коваленко І.О.) широко висвітлювати хід робіт і заходів, пов’язаних з покращенням благоустрою та санітарного стану міста.

14. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому від 31.03.2011 року № 81 “Про стан та заходи щодо поліпшення благоустрою та санітарного стану міста у весняно – літній та осінньо-зимовий період 2011 року” у зв’язку з його виконанням та  прийняттям даного рішення.

15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Пустовіта В.Є.

 

 

 

 

 

 

 


Заходи по проведенню Всеукраїнської весняної акції "За чисте довкілля"

по м. Шостка в 2012 році.

 

№ п/п

Заходи

Термін виконання

Виконавці

Примітки

1

Провести прибирання та вивезення твердих побутових відходів з: прибудинкових та прилеглих територій, майданчиків для збору ТПВ, чищення доріг вздовж бордюр, побілку вапном бордюр та дерев

На період проведення акції "За чисте довкілля", в подальшому постійно

Підприємства, що утримують будинки та прибудинкові і прилеглі території, перевізники твердих побутових відходів, мешканці приватного сектору

 

2

Провести прибирання і благоустрій територій та прилеглих територіях до підприємств, установ і організацій міста

На період проведення акції "За чисте довкілля", в подальшому постійно

Підприємства, установи і організації міста

Згідно окремо розроблених заходів

3

Провести прибирання території та прилеглих територій до навчальних, дитячих, дошкільних закладів

до 15.04.2012 року

Управління освіти Шосткинської міської ради, учні,студенти

 

4

Впорядкувати місця поховань загиблих воїнів, пам'ятники, меморіали, кладовища

до 15.04.2012 року

КП "Шостка-Зеленбуд”

 

5

Провести прибирання парків, скверів, придорожніх смуг

 до 15.04.2012 року

КП "Шостка-Зеленбуд

 

6

Провести ліквідацію несанкціонованих звалищ відходів

 

 

до 15.04.2012 року

УЖКГ

 

7

Провести загальноміську толоку по благоустрою та озелененню міста

05.04.2012 року

Підприємства, установи, організації міста, учні шкіл, ВПУ, коледжу, інституту, військовослужбовці, мешканці міста, громадські організації

 

8

Провести відзначення "Дня довкілля" з озелененням територій міста, санітарній очистці, ліквідації несанкціонованих звалищ сміття. Провести висадку дерев і кущів. 

21.04.2012 року

Підприємства, установи, організації міста, учні шкіл, ВПУ, коледжу, інституту, військовослужбовці, мешканці міста

Згідно окремо розроблених заходів

9

Провести відзначення "Міжнародного Дня Землі" з очищенням прибережних смуг від сміття, впорядкування та озеленення території міста. Провести масову висадку дерев і кущів.

22.04.2011 року

Підприємства, установи, організації міста, учні шкіл, ВПУ, коледжу, інституту, військовослужбовці, мешканці міста

Згідно окремо  розроблених заходів

10

Провести поточний ремонт об'єктів міського благоустрою, малих архітектурних форм на території міста

 до 15.04.2012 року

Підприємства, установи, організації міста, приватні підприємці, комунальні підприємства, підприємства, що обслуговують житло

 

11

Провести поточний ремонт асфальтного покриття доріг міста

 до 15.04.2012 року

УЖКГ

Згідно актів обстеження вулично-дорожньої мережі

 

12

Провести поточний ремонт ґрунтових доріг в приватному секторі міста

 до 01.05.2012 року

УЖКГ

Згідно графіку, враховуючи пропозиції голів квартальних комітетів

13

Виконати роботи по благоустрою територій, де в зимовий період виконувались аварійні роботи на теплових та водопровідно-каналізаційних мережах

до 15.04.2012 року

Теплопостачальні підприємства,

КП "ВУВКГ"

ШУЕГГ ПАТ “Сумигаз”

ЦТП № 16 СФ ПАТ “Укртелеком”

 

14

Провести роботи по ремонту дитячих та спортивних майданчиків на прибудинкових територіях

до 15.04.2012 року

Підприємства, що обслуговують житловий фонд

 

15

Організувати залучення безробітних до оплачуваних громадських робіт з благоустрою міста

На період проведення акції  "За чисте довкілля"

Міськрайцентр занятості, підприємства міста

 

16

Забезпечити інформаційний супровід Весняної толоки, правил поведінки мешканців міста, щодо забезпечення постійного належного санітарного стану територій (висвітлення в ЗМІ і т.і.)

На період проведення акції "За чисте довкілля"

Засоби масової інформації міста, відділ з питань внутрішньої політики

 

 

 

Межі закріплених та прилеглих територій до підприємств, установ та організацій для забезпечення утримання їх в належному санітарному стані

 

І. Закріплення територій міста за підприємствами, установами і організаціями всіх форм власності:

 

1.1.          За підприємствами, що обслуговують житловий фонд міста: межі закріпленої та прилеглої території, які належать житловому будинку, визначаються серединою відстані між будівлями та серединою проїжджої частини вулиці навпроти прилеглої території будинку, при відсутності будівель на протилежній стороні вулиці – 10 м за проїзну частину дороги.

Автобусні зупинки, в яких встановлені кіоски - за власниками кіосків.

Стоянки таксі - за керівником служби "Еліт таксі" ФОП Монжосовою О.А.

1.2.          За власниками автозаправних станцій, автостоянок, авто- і залізничними вокзалами, ринками, власниками кіосків, павільйонів, лотків, власниками вбудованих в житлові будинки крамниць, установами і організаціями всіх форм власності, власниками розташованих в окремих будівлях торгівельних закладів, підприємств громадського харчування і виробничого призначення за адміністративними, культурними, медичними установами та іншими:

- межі закріпленої та прилеглої території, встановлені даним рішенням, визначаються (для окремо стоячої будівлі) серединою відстані між будівлями та серединою проїзної частини вулиці навпроти прилеглої території будівлі;

- при відсутності будівель на протилежній стороні вулиці – 10 м за проїжджу частину дороги;

- для вбудованих приміщень - серединою відстані між сусідніми об'єктами господарювання та серединою проїзної частини вулиці навпроти прилеглої території об'єкта господарювання;

- при відсутності будівель на протилежній стороні вулиці – 10 м за проїзну частину дороги.

1.3 Всі суб'єкти господарювання зобов'язані встановити урни для сміття біля своїх об'єктів та своєчасно їх очищати. Закріплену та прилеглу територію утримувати в належному стані. Ні в якому разі не виносити і не накопичувати сміття на проїзній частині вулиці, або тротуарі. Не встановлювати рекламні щити на узбіччі проїзної частини вулиці чи тротуару без відповідного дозволу.

1.4 Всі об'єкти господарювання зобов'язані заключити договір на вивіз сміття з організаціями, які виконують зазначені роботи.

 

 

ІІ. Закріплення вулиць міста за підприємствами, установами і організаціями всіх форм власності :

 

2.1.          ТОВ ШП "Харківенергоремонт" – коло на перехресті вул. Онупрієнка і вул. 6-ї Гвардійської Дивізії, вул. Гагаріна від вул. Депутатської до мазутосховища.

2.2.          КЗ “Зірка” – вул. Леніна від меморіалу загиблим працівникам КЗ "Зірка" до прохідної заводу, вул. Короленка від прохідної заводу до пров. Енгельса, вул. Карла Лібкнехта.

2.3.          КЗ  “Імпульс” –мікрорайон імені Куйбишева, вул. Партизан,         вул. Кутузова.

2.4.          ВАТ ШЗХР – вул. Щербакова від прохідної до автобусної зупинки вул. К.Маркса, вул. Шевченко від залізничного переїзду до вул. Фабрична.

2.5.          ДКП „Міський ринок” – вул. К.Маркса (перша автобусна зупинка по вул. К.Маркса до СТО по вул. Прорізній), пров. Шевченко від вул. К.Маркса до спорткомплексу.

2.6.          ПСК „Шосткинський ринок” – вул. К.Маркса від СТО по             вул. Прорізній до ТОВ "Торговий ряд".

2.7.          ТОВ „Торговий ряд” – вул. К.Маркса від ПСК „Шосткинський ринок” до вул. Горького.

2.8.          Науково дослідний інститут хімічної промисловості –                   вул. Радянська.

2.9.          ТОВ „Конвалія” – вул. Шевченка від заїзду до КП "Шостка-зеленбуд" до залізничного переїзду.

2.10.     ТОВ “Стройбитсервіс” – сквер 6-ї Гвардійської Дивізії, вул. Кірова від вул. Горького до вул. Комуністичної (парний бік).

2.11.     Готель „Прем'єра”, спорткомплекс, плавбасейн – сквер                   ім. Островського.

2.12.     Шосткинські міжрайонні електричні мережі ВАТ “Сумиобленерго” – прилеглі до ТП території та вул. Київська, вул. Воровського, вул. Кірова від вул. Горького до кола вул. Леніна (непарний бік).

2.13.     ПАТ "Бель-Шостка-Україна” – вул. Паризької Комуни від Шосткинського райавтодору до вул. Воронізької.

2.14.     Шосткинська філія ТОВ “Суминафтопродукт” – вул. Паризької Комуни від автошколи ТСОУ до залізничного переїзду, вул. Воронізька від арки на виїзді з міста до заправки Шосткинської філії ТОВ “Суминафтопродукт”.

2.15.     ПАТ “Шосткинське хлібоприймальне підприємство” – вул. Кожедуба від автобусної зупинки до залізничного переїзду.

2.16.     Автошкола ТСОУ – вул. Паризької Комуни від Шосткинського райавтодору до Шосткинської філії ТОВ “Суминафтопродукт”.

2.17.     ВАТ “Полісся” – вул. Онупрієнко від залізничного переїзду до ТОВ ШП "Харківенергоремонт" (парна сторона).

2.18.     ТОВ “Плюс ЛТД” – вул. Привокзальна від вул. Короленко до вул. 6-ї Гвардійської Дивізії.

2.19.     ТОВ „Зодіак" – вул. 6-ї Гвардійської Дивізії від вул. Привокзальної до кола вул. Онупрієнко.

2.20.     ТОВ „Нафта” – вул. 6-ї Гвардійської Дивізії від кола вул. Онупрієнко до вул. Чехова.

2.21.     Шосткинське управління експлуатації газового господарства ПАТ “Сумигаз” – прилеглі до ГРП території та вул. Короленка від вул. К.Маркса до пров. Енгельса.

2.22.     ПП "Ємлягіна О.М.", власники кіосків – непарний бік вул. Кірова напроти гуртожитків.

2.23.     Міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” – пров. Шевченка (непарний бік).

2.24.     Шосткинська об'єднана Державна податкова інспекція – пл. "50-років Жовтня".

2.25.     ТОВ „Жилкомсервіс” вул. К.Маркса від буд. № 82 по вул. К.Маркса до кола по вул. Некрасова та вул. Онупрієнко в районі залізнично-дорожнього переїзду з вул. Робоча до вул. 6-ї Гвардійської Дивізії.

2.26.     ТОВ „Івушка-Шостка” – прилегла територія перехрестя вул. Робочої та Привокзальної.

2.27.     Управління праці та соціального захисту населення – парк центру естетичного виховання по вул. К.Маркса, 38.

2.28.     Управління пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі – прилегла територія центру естетичного виховання, корпус по вул. К.Маркса 18.

2.29.     ТОВ „Шосткажитлосервіс” – сквер ім. Гоголя, дитячий спортивний майданчик між вул. Луначарського та Депутатської.

2.30.     ШХТК ім. Кожедуба – вул. Марата від вул. Леніна до вул. Миру та вул. Воронізька від вул. Кожедуба до магазину „Прем'єра”, вул. Привокзальна від вул. Воронізька до вул. Короленко.

2.31.     ВАТ “ШЗХР” - вул. Шевченко від залізничного переїзду до вул. Фабрична.

2.32.     КП ВУВКГ – від вул. Фабрична до очисних споруд.

2.33.     Відділ культури та туризму – вул. Миру (біля будинків № 3,11).

2.34.     ЛТЦ-133, ЦПС-1 – вул. Бакинських Комісарів від вул. Київської до знаку "Шостка".

2.35.     ТОВ “Елга” – вул. Гагаріна від автостоянки до полігону твердих побутових відходів.

2.36.     Шосткинський філіал Державного підприємства “Сумистандартметрологія” – площа перед стадіоном “Хімік” та вул. Онупрієнко, від площі стадіону “Хімік” до кінця стадіону “Піонер”.

2.37.     Залізнична станція Шостка – площа перед центральним входом по вул. Привокзальній, сквер в районі залізничної станції «Шостка».

2.38.     ПАТ “Шосткинський хлібокомбінат” – вул. Шевченка, від перехрестя в районі ВАТ “ШЗХР” до будівлі ПАТ “Шосткинський хлібокомбинат”.

2.39.     КП "Шосткинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації" - вул. Горького, від вул. Кірова до вул. Ціолковського (парний бік).

2.40.     УДППЗ "Укрпошта" – вул. Леніна, від вул. К. Маркса до меморіалу загиблим воїнам.

2.41.     Шосткинська дитяча школа мистецтв – вул. Горького від вул. Кірова до вул. Ціолковського (непарний бік).

2.42.     Міський центр культури та дозвілля, ГУДКУ у Сумській області – сквер між будівлею казначейства та вул. Леніна.

2.43.     ТОВ "Технологія" – вул. Гагаріна, від вул. Депутатської до залізничного переїзду біля прохідної ТОВ ШП "Харківенергоремонт".

 

ІІІ. Закріплення території міста за навчальними закладами для допомоги у роботах по санітарному четвергу на період учбового процесу:

 

3.1. Середня загальноосвітня школа № 1 – вул. Кірова від вул. Горького до пров. Шевченка.

3.2. ЗНВК “Школа № 2 – ліцей” – площа 50 річчя Жовтня.

3.3. Гімназія – вул. Кірова від вул. Леніна до вул. Горького.

3.4. Середня загальноосвітня школа № 4 – вул. Орджонікідзе.

3.5. Середня загальноосвітня школа № 5 – вул. Марата від вул. Короленка до вул. Миру.

3.6. Середня загальноосвітня школа № 6 – вул. Чехова.

3.7. Середня загальноосвітня школа № 7 – вул. Комуністична.

3.8. Середня загальноосвітня школа № 8 – вул. Бабушкіна.

3.9. Середня загальноосвітня школа № 9 – вул. Воронізька від вул. Паризької Комуни, 19 до арки на виїзді.

3.10. Середня загальноосвітня школа № 11 – вул. К Маркса від площі навпроти стадіону “Хімік” до залізної дороги по вул. К. Маркса.

3.11. Середня загальноосвітня школа № 12 – вул. Ціолковського.

3.12. Школа-інтернат – вул. Сумська.

3.13. ШХТК ім. Кожедуба – вул. Воронізька від вул. Марата - Кірова до магазину „Прем'єра", вул. Марата від вул. Кірова до вул. Миру.

3.14. Професійний ліцей № 10 – вул. Робоча.

3.15. ВПУ 19 – вул. Воронізька від магазину “Прем’єра” до вул. Паризької Комуни.

3.16. Медучилище – вул. Короленка, пров. Короленка.

3.17. Шосткинський інститут Сумського Державного університету – сквер Островського по вул. Кірова., вул. Кожедуба.

 

 

Перелік

робіт, що виконуються підприємствами, установами, організаціями, громадянами на закріплених територіях

 

В весняно-осінній період:

 

  1. Щоденне прибирання прибудинкових та прилеглих територій, тротуарів, газонів, очищення урн, сміттєкамер. Зібране сміття і земля регулярно вивозиться на полігон твердих побутових відходів.
  2. Здійснення догляду за газонами, квітниками та зеленими насадженнями, їх своєчасне скошування, знищення бур’янів, відрізання сухих, обламаних гілок дерев.
  3. Виконання своєчасного ремонту та фарбування фасадів будинків, огорож, турнікетів, оновлення вивісок з назвами підприємств чи організацій, номерних знаків, стендів, рекламних вивісок, малих архітектурних форм, урн тощо. По мірі необхідності виконання побілки бордюр, електричних опор, стовбурів дерев.
  4. В санітарний четвер обов'язково здійснюється прибирання проїжджих частин вулиць, побілка бордюр та стовбурів дерев, вивіз сміття, скошування трави.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ 
 
 
 ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛІК

МІСТА  ШОСТКА

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

ПРОМИСЛОВИХ

ПІДПРИЄМСТВ МІСТА

 СТАТИСТИКА  

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НС 

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

СЛУЖБА У СПРАВАХ 

ДІТЕЙ

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ

СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,ДІТЕЙ 
ТА МОЛОДІ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ 

освіта

ЦЕНТРАЛЬНА

РАЙОННА ЛІКАРНЯ 

црл шостка

ШОСТКИНСЬКА ОДПІ 

ШОСТКИНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

пенсионный фонд шостка

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА  

ОРГАНІЗАЦІЯ УСВА

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"