Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Місцеві вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Державні закупівлі

 Послуги

 Статистика

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

ПЛАНИ РОБОТИ 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

 

   

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА 

 

 

 ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

 ПРЕДСТАВНИЦТВО

 ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

КАРТА ШОСТКИ

 

 

 

 

№ 429 від 28.11.12

 

Про планування, забудову та інше використання  територій міста

 

Розглянувши заяви від організацій, установ, громадян міста, матеріали попереднього погодження з наглядовими органами, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ :

 

1. Дати дозвіл ###### Олені Миколаївні, ###### Денису Олександровичу, ###### Ніні Акимівні на перепланування квартири №###### (######) в будинку №12 (дванадцять) на провулку Депутатському.

2. Дати дозвіл ###### Михайлу Миколайовичу, ###### Валентині Іванівні, ###### Сергію Михайловичу на перепланування квартири №###### (######) в будинку №5А (п’ять «А») на провулку Марата за рахунок  будівництва балкону розміром 2,6х1,5м.

3. Дати дозвіл ###### Миколі Миколайовичу на перепланування квартири №###### (######) в будинку №8 (вісім) на вулиці Кутузова за рахунок  будівництва балкону розміром 3,0х1,3м.

4. Дати дозвіл ###### Олені Олександрівні, ###### Віктору Володимировичу на перепланування квартири №###### (###### в будинку №47 (сорок сім) на вулиці Марата за рахунок будівництва балкону розміром 3,3х1,0м.

5. Дати дозвіл ФОП Овсепяну Аветісу Багдасаровичу на реконструкцію квартири №18 (вісімнадцять) в будинку №42 (сорок два) на вулиці К.Маркса для розширення існуючого магазину.

6. Дати дозвіл інваліду ###### Анатолію Григоровичу на встановлення металевого гаражу розміром 6,0х5,5м по вулиці Гагаріна в районі будинку №6.

7.  Дати дозвіл ###### Галині Борисівні, ###### Євгенії Олексіївні, ######Максиму Олексійовичу, ###### Артему Дмитровичу на будівництво господарчої споруди розміром 3,0х3,5м в блоці існуючих по вулиці Б.Роща в районі будинку 28.

8. Дати дозвіл ТОВ «Харківенергоремонт» на проведення ремонтних робіт по перенесенню вводу теплотраси з використанням надземної прокладки до житлового будинку №26 на вулиці К.Маркса;

9. Дати дозвіл ТОВ «Харківенергоремонт» на проведення монтажних робіт  з використанням надземної прокладки від ВТ (вузол тепловий) №454 до ВТ №456 по вулиці К.Маркса,61 – К.Маркса,79.

 

 

10. Дати дозвіл ТОВ «Харківенергоремонт» на проведення ремонтних робіт по реконструкції теплотраси від ВТ №37 до ЦТП №5 з використанням надземної прокладки до котельної по вулиці 6-ої Гвардійської Дивізії.

11. Дати дозвіл ###### Світлані Валеріївні (як матері дитини інваліда ###### Андрія Сергійовича) на встановлення металевої конструкції розміром 3,0х3,0м у дворі житлового будинку №9 на провулку Красному.

12. Дати дозвіл ###### Олександру Павловичу на будівництво гаражу розміром 4,0х6,0м в гаражному товаристві «Горизонт» (ділянка №115).

13. Дати дозвіл ###### Ользі Іванівні на будівництво гаражу розміром 5,0х7,0м в громадській організації споживачів електроенергії «Привокзальний» (ділянка №193).

14. Дати дозвіл ###### Євгену Анатолійовичу на будівництво гаражу розміром 4,0х6,0м в громадській організації споживачів електроенергії «Гаражне товариство «Північне» (ділянка №623).

15. Дати дозвіл ###### Сергію Миколайовичу на будівництво гаражу розміром 5,5х7,0м в громадській організації споживачів електроенергії «Лада» (ділянка №274).

16. Дати дозвіл ###### Олександру Вікторовичу на будівництво гаражу розміром 6,0х6,0м в громадській організації споживачів електроенергії «Лада» (ділянка №365А).

17. Дати дозвіл ТОВ «СПЕКТРУМ-ЕНЕРГО» на перепланування нежитлових приміщень – відділення банку на вулиці К.Маркса,24.

18. Юридичним та фізичним особам (забудовникам) об’єктів архітектури приступити до будівництва після:

- проведення експертизи та затвердження у встановленому порядку проектної  документації у наглядових органах, відділі містобудування та архітектури;

- виникнення права власності або права користування земельною ділянкою у порядку, передбаченому земельним законодавством; одержання дозволу на виконання будівельних робіт;                                                                         

- будівельні роботи, які підпадають під перелік ліцензійних робіт, виконувати силами ліцензійних організацій, особливо по спеціальним роботам, у відповідності до чинного законодавства.

     19. Юридичним і фізичним особам (забудовникам) об’єктів виконувати вимоги по упорядкуванню території, згідно складеному договору з управлінням житлово-комунального господарства.

 

 

28.11.12

 
 
 
 
КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ 
 
 
 ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛІК

МІСТА  ШОСТКА

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

ПРОМИСЛОВИХ

ПІДПРИЄМСТВ МІСТА

 СТАТИСТИКА  

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НС 

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

СЛУЖБА У СПРАВАХ 

ДІТЕЙ

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ

СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,ДІТЕЙ 
ТА МОЛОДІ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ 

освіта

ЦЕНТРАЛЬНА

РАЙОННА ЛІКАРНЯ 

црл шостка

ШОСТКИНСЬКА ОДПІ 

ШОСТКИНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

пенсионный фонд шостка

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА  

ОРГАНІЗАЦІЯ УСВА

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"