Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Місцеві вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Державні закупівлі

 Послуги

 Статистика

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

ПЛАНИ РОБОТИ 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

 

   

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА 

 

 

 ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

 ПРЕДСТАВНИЦТВО

 ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

КАРТА ШОСТКИ

 

 

 

 

№ 401 від 28.11.12

Про приписку до призовної дільниці Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату громадян 1996 року народження

 

 

Відповідно до ст. 14, 43 Закону України “Про військовий обов’язок і військову  службу”, Постанови Кабінету  Міністрів України від 21.03.2002 року № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу  та прийняття призовників  на військову службу за контрактом”,   з метою забезпечення проведення приписки в січні-березні  2013 року громадян України 1996 року народження до призовної дільниці Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату, керуючись  пунктом 1 статті 36 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, виконком міської ради

 

                                       В И Р І Ш И В:

 

1. Забезпечити організацію та проведення приписки громадян України 1996 року народження до призовної дільниці Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату.

2. Створити та затвердити склад комісії з питань приписки (додаток 1) та медичної комісії  (додаток 2) для забезпечення проведення приписки громадян України.

3. Роботу комісії з питань приписки організувати на призовній дільниці з 10 січня по 31 березня 2013 року згідно з графіком  роботи (додаток 3).

4. Затвердити розпорядок роботи призовної дільниці з питань приписки (додаток 4).

5. Військовому комісару Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату майору Рикову Р.М:

5.1. Видати наказ про проведення  приписки  громадян 1996 року народження до призовної дільниці у 2013 році. Довести його через засоби масової інформації до населення.

5.2. Забезпечити своєчасне  та якісне проведення приписки громадян 1996 року народження до призовної дільниці.

5.3. Інформувати до 10.04.2013 року міського голову про підсумки проведення приписки.

5.4. Про всі випадки несвоєчасного виконання вимог даного рішення  негайно інформувати заступника міського голови Сиваєву Н.О.

6. Головному лікарю Шосткинської центральної районної лікарні Штогрину О.Т.:

6.1. Призначити лікарів та середніх медичних працівників для роботи на призовній дільниці. Медичний огляд громадян, які підлягають приписці до призовної дільниці розпочати з 10 грудня 2012 року на базі Шосткинсько-Середино- Будського об’єднаного міського військового комісаріату;

6.2. Доукомплектувати призовну дільницю Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату необхідними медикаментами, інструментарієм та медичним майном;

6.3. Організувати проведення амбулаторного обстеження, клінічних аналізів крові і сечі, рентгенологічного дослідження органів грудної клітини зі знімками і електрокардіограмами для всіх  допризовників з 3 грудня 2012 року з навантаженням  30 чоловік в день.

6.4. До 26 листопада 2012 року  з усіх лікувально-профілактичних  закладів міста  передати у військовий  комісаріат  амбулаторні  картки  (Ф №25 та 25-1/У) на всіх юнаків 1996 року народження.

6.5. Визначити посадових осіб Шосткинської  центральної районної лікарні, на яких  покласти контроль за додатковим медичним обстеженням допризовників;

6.6. Проводити позачергове додаткове  медичне обстеження стану здоров’я  допризовників, для чого виділити  10 ліжко-місць у відділеннях лікарні;

6.7. Забезпечити  наявність у медичних картах амбулаторних хворих даних про проведення щеплення згідно з календарем щеплень.

7. Керівникам  підприємств, установ, організацій незалежно від підпорядкування і форми власності та навчальних закладів:

7.1. Надати до 26 листопада 2012 року до Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного  міського військового комісаріату  списки громадян України  1996 року народження.

7.2. Надати до 26 листопада 2012 року до Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату  виробничі  характеристики на юнаків, які підлягають приписці.

7.3. На період, необхідний для проведення приписки, звільнити допризовників від роботи  (навчання), відкликати з відряджень і забезпечити їх своєчасне  прибуття на призовну дільницю.

8. Керівникам навчальних закладів:

8.1. Надати до 26 листопада 2012 року до Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату списки громадян України 1996 року народження.

8.2. Надати до 26 листопада 2012 року до Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату  педагогічні  характеристики та необхідні  документи для оформлення особових справ на юнаків, які підлягають приписці.

8.3. Призначити наказом  працівника, відповідального за підготовку цих документів та представлення юнаків на комісію з питань приписки.

 8.4. Забезпечити стовідсоткову явку юнаків на комісію з питань приписки згідно з графіком.

9. Керівникам  житлово-експлуатаційних організацій, інших організацій або підприємств та установ, що здійснюють експлуатацію  будинків, згідно пункту  9 статті 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” забезпечити своєчасне надання необхідних відомостей про призовників, а також сповіщення їх про виклик до Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату.

10. Керівникам  підприємств, організацій, установ і навчальних закладів міста у відповідності зі статтею 43 Закону України “Про військовий  обов’язок і військову службу”:

10.1. Виділити технічних працівників для роботи у Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаному міському військовому комісаріаті з 01 грудня 2012 року по 31 березня 2013 року без їх заміни (додаток 6).

11.  Начальнику Управління праці та соціального захисту  населення міста Шостка до 26 листопада 2012 року надати списки та довідки  на юнаків 1996 року народження, які визнані інвалідами.

12. Начальнику  Шосткинського  міського  відділу  (з  обслуговування

м. Шостки та Шосткинського району) УМВС України в Сумській області Ємельяненку О.Д.:

12.1. Надати до 26 листопада 2012 року список юнаків 1996 року народження, які  притягувались до кримінальної чи адміністративної відповідальності, перебувають на обліку в міліції за вживання наркотичних речовин, алкоголю, антисуспільну поведінку, перебувають під слідством чи судом.

12.2. В дні роботи комісії з питань приписки виділяти наряд міліції для підтримки належного порядку на призовній  дільниці.

12.3. Спільно з військкоматом створити оперативну групу  розшуку допризовників, які  ухиляються від приписки та постановки на військовий  облік. (Додаток 5).

13.  Начальнику  Управління  освіти  міської ради  Наймитенко  А.М.:

13.1. Призначити на період приписки практичного психолога для проведення морально-психологічного вивчення допризовників на предмет їх придатності до військової служби. Роботу по вивченню розпочати з 10 грудня 2012 року.

14. Вважати таким, що втратило чинність рішення міського виконавчого комітету від 29.11.2011 р. № 394 “Про приписку до призовної дільниці Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського  військового комісаріату громадян 1995 року народження” у зв’язку з прийняттям даного рішення.

15. Контроль за виконанням  даного рішення   покласти на заступника міського голови Сиваєву Н.О.

 

 

                                                                              Додаток 1

                                                                              до рішення    виконкому

                                                                              від 28.11.12___2012 р.     № __401____                                                                               

 

                                                            СКЛАД

комісії з питань приписки юнаків 1996 року народження

 

 

 

Голова комісії – Риков Р.М.                   – військовий комісар Шосткинсько-

                                                                     Середино-Будського ОМВК,

                                                                      голова комісії

 

Члени комісії – НАЙМИТЕНКО А.М.   – начальник  управління

                                                                      освіти  міської ради;

 

                        - СТРОКАЧ  В.М.               –  заступник  начальника

                                                                       Шосткинського міського відділу

                                                                      / з обслуговування  м. Шостки

                                                                      та Шосткинського району /

                                                                       УМВС України в Сумській області

                                                                        з громадської безпеки;

 

                        - ОНОПЧЕНКО С.М.          – лікар ЦРЛ, який організовує роботу

                                                                       медперсоналу з медичного огляду

                                                                       громадян України, які підлягають 

                                                                       приписці;

                      - НАГУЛО В.Ю.                   – практичний психолог шосткинської

                                                                         загальноосвітньої школи № 9;

 

                      - ГАЛИЧ В.М.                     – секретар комісії з питань прописки

 

Дублюючий склад

комісії з питань приписки:

 

Голова комісії – КОСЕНКО В.П.             –  заступник військового комісара

                                                                         Шосткинсько-Середино-Будського

                                                                         ОМВК, голова комісії

 

Члени комісії – СЕМЕНИСТИЙ С.А.       –  спеціаліст управління освіти

                                                                         міської ради;

                     -  ЛИСЕНКО Ю.В.                        – заступник начальника

                                                                       Шосткинського

                                                                       міського відділу / з обслуговування

                                                                       м. Шостки та Шосткинського району /

                                                                      УМВС України в Сумській області,

                                                                       начальник штаба;

ГРЕЧАНИЧЕНКО А.В.   – лікар центральної районної лікарні,

                                                який організовує роботу

                                                                        медперсоналу з медичного огляду

                                                                        громадян України, які підлягають 

                                                                        приписці;

                       - ШУЛЬГА Н.О.                   – практичний психолог вечірньої

                                                                         школи;

 

                       - ЦИЦ І.М.                             – секретар комісії з приписки.

 

 

 

                                                                                      Додаток 2

                                                                                      до рішення виконкому

                                                                                       від__28.11.121______2012 р. №___401__

 

 

 

Склад

міської медичної комісії

 

1. Старший лікар                                    - Онопченко С.М.

2.  Лікар-педіатр                                     - Малиш М.В.

3. Лікар-дерматолог                               - Жук Н.А.

4. Лікар-отоларинголог                         - Павлюченко А.Г.

5. Лікар-офтальмолог                            - Опенько І.А.

6. Лікар-стоматолог                               - Задко  І.М.

7. Лікар-невропатолог                           - Сидоренко І.С.

8. Лікар-психіатр                                   - Ілляшенко  С.О.

9. Лікар-хірург                                       - Гепенко О.І.

 

 

Дублюючий склад

міської медичної комісії

 

 

1. Старший лікар                                    - Гречаниченко А.В.

2. Лікар-педіатр                                     - Погорелько О.В.

2. Лікар-дерматолог                               - Юрьєва В.Ф.

4. Лікар-отоларинголог                           - Юрченко Н.А.

5. Лікар-офтальмолог                             - Савочкіна  А.Л.

6. Лікар-стоматолог                               - Добровольський О.В.

7. Лікар-невропатолог                            - Бацура С.П.

8. Лікар-психіатр                                    - Стороженко І.В.

9. Лікар-хірург                                        - Плавко Р.В.

 

 

 

 

                                                                                       Додаток  3

                                                                                       до рішення виконкому

                                                                                       від___28.11.12_____2012 р. №_401____

 

 

 ГРАФІК

роботи  комісії  з питань приписки громадян України

1996 року народження допризовної дільниці Шосткинсько-

Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату

 

Основні  дні                 10.01.2013

роботи                          14.01.2013

                                      15.01.2013

                                      17.01.2013

                                      21.01.2013

                                      22.01.2013

                                      24.01.2013

                                      28.01.2013

                                      29.01.2013

                                      31.01.2013

                                      04.02.2013

                                      05.02.2013

                                      07.02.2013

Резервні дні                    14.02.2013

роботи                           21.02.2013

                                      28.02.2013

                                      07.03.2013

                                      14.03.2013

                                      21.03.2013

                                      28.03.2013

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                      Додаток  4

                                                                                      до рішення виконкому

                                                                                       від_28.11.12_______2012 р. №__401___

 

 

 

 

 

РОЗПОРЯДОК

роботи комісії з питань приписки

 

Ч а с

                                 З а х о д и

Хто проводить

8.00-

8.30

Зустріч юнаків, які прибули для проходження  приписки і роз’яснення порядку її проходження.

Черговий по

призовній дільниці

8.30-

12.00

Бесіда з юнаками, які прибули для проходження приписки. Перевірка наявності і повноти поданих ними документів. Проведення профвідбору.

Начальник відділення комплектування, психолог групи профвідбору

8.30-

12.00

Заповнення облікових карт призовників і оформлення особових справ.

Технічний працівник

8.30-

12.00

Проведення медичного освідчення юнаків.

Лікар – член призовної комісії.

10.00-

15.00

Прийняття рішення комісією по приписці.

Військовий комісар.

12.00-13.00

Обідня перерва.

 

15.00-

16.50

Роз’яснення порядку військового обліку призовників і  підготовки їх до військової служби.

Начальник відділення комплектування

16.50-

17.15

Вручення посвідчення про приписку до призовної дільниці

Начальник відділення комплектування

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                      Додаток  5

                                                                                      до рішення виконкому

                                                                                       від___28.11.12_____2012 р. №__401___

 

 

 

С К Л А Д

оперативної групи розшуку призовників,

які  ухиляються  від призову

 

Бут В.М.                 – начальник відділення комплектування Шосткинсько-

                                   Середино- Будського  об’єднаного  міського

                                    військового комісаріату;

 

Строкач В.М.        – заступник начальника Шосткинського міського відділу (з

                                  обслуговування м. Шостки та Шосткинського району)

                                  УМВС України в Сумській області  з громадської безпеки;

 

Дільничні інспектори   за місцем проживання  призовників.

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                       Додаток  6

                                                                                       до рішення виконкому

                                                                                       від__28.11.12______2012 р. №_401____

 

 

 

 

 

                                                           ГРАФІК

виділення технічних працівників для роботи на призовній дільниці на час   проведення приписки  громадян України 1996 року народження до призовної дільниці .

 

 

пп

               Посада

Кількість технічних  працівників

 Термін  роботи

Підприємство,

що виділяє

1.

Технічний працівник по

роботі з особовими

справами

 

      2

з 01.12. 2012р. по 31.03. 2013р.

 

Казенний завод

“Зірка”

 

2.

Технічний працівник по роботі з особовими справами

 

       2

з 01.12. 2012р. по 31.03. 2013р.

Казенний завод 

“Імпульс”

3.

Комендант по

оповіщенню

призовників

 

        1

з 01.12. 2012р. по 31.03. 2013р.

ПАТ  “Шосткинський

завод хімічних

реактивів”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керуючий справами виконкому                                                 О.М. Кравченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                      Додаток  5

                                                                                      до рішення виконкому

                                                                                       від________2012 р. №_____

 

 

 

С К Л А Д

оперативної групи розшуку призовників,

які  ухиляються  від призову

 

Бут В.М.                 – начальник відділення комплектування Шосткинсько-

                                   Середино- Будського  об’єднаного  міського

                                    військового комісаріату;

 

Строкач В.М.        – заступник начальника Шосткинського міського відділу (з

                                  обслуговування м. Шостки та Шосткинського району)

                                  УМВС України в Сумській області  з громадської безпеки;

 

Дільничні інспектори   за місцем проживання  призовників.

 

 

                                                                                       Додаток  6

                                                                                       до рішення виконкому

                                                                                       від___401_____2012 р. №_401____

 

 

 

 

 

                                                           ГРАФІК

виділення технічних працівників для роботи на призовній дільниці на час   проведення приписки  громадян України 1996 року народження до призовної дільниці .

 

 

пп

               Посада

Кількість технічних  працівників

 Термін  роботи

Підприємство,

що виділяє

1.

Технічний працівник по

роботі з особовими

справами

 

      2

з 01.12. 2012р. по 31.03. 2013р.

 

Казенний завод

“Зірка”

 

2.

Технічний працівник по роботі з особовими справами

 

       2

з 01.12. 2012р. по 31.03. 2013р.

Казенний завод 

“Імпульс”

3.

Комендант по

оповіщенню

призовників

 

        1

з 01.12. 2012р. по 31.03. 2013р.

ПАТ  “Шосткинський

завод хімічних

реактивів”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ 
 
 
 ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛІК

МІСТА  ШОСТКА

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

ПРОМИСЛОВИХ

ПІДПРИЄМСТВ МІСТА

 СТАТИСТИКА  

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НС 

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

СЛУЖБА У СПРАВАХ 

ДІТЕЙ

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ

СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,ДІТЕЙ 
ТА МОЛОДІ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ 

освіта

ЦЕНТРАЛЬНА

РАЙОННА ЛІКАРНЯ 

црл шостка

ШОСТКИНСЬКА ОДПІ 

ШОСТКИНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

пенсионный фонд шостка

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА  

ОРГАНІЗАЦІЯ УСВА

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"