14 грудня – День вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС

13/12/19

Від імені всіх шосткинців дякую учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за сміливість, громадянську відповідальність та самовідданість.

Ви – приклад для кожного з нас.

Ви врятували нашу Україну від страшного лиха.

Щиро бажаю вам здоров’я, родинного затишку, миру!

З повагою,  Шосткинський міський голова Микола НОГА

14 грудня – день вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС (оновлено)

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Ця пам’ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Зараз День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС багато хто називає просто днем ліквідатора. Чорнобиль Цей день пам’яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, яких охопив реактор атомної станції.

13 грудня 2019 року  об 11.00 в приміщенні терцентру ( вул. Горького,4/А) відбудеться вечір-вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.