Місцеві вибори

Зимові канікули в дитячій бібліотеці

Весело і гамірно проходять зимові канікули в Центральній дитячій бібліотеці.

Бібліотекарі подбали про те, щоб діти не нудьгували  і підготували цілу низку різноманітних ігр, вікторин, конкурсів, презентацій, а також безліч цікавих книжок.

Дітлахи були учасниками: новорічного серпантину «Летять сніжинки…»,зимової віхоли «Ігри з дідусем Морозом», новорічної майстерні «Руками творяться дива»,мульттусовки «У країні мультяшних героїв». Дуже сподобалася відвідувачам  новорічна майстерня. Своїми знаннями та вмінням по виготовленню виробів з паперу поділилася майстриня нашого міста

Дерев’янко О.В.

Вона запропонувала дітям зробити янгола – символа Різдва Христового. З натхненням і фантазією всі учасники взялися  за паперову творчість.

В цьому їм допомагали Олександра Віталіївна, бібліотекарі, присутні батьки та вчителі. Роботи учнів вийшли дуже красивими. Позитивні емоції та гарний настрій панували в бібліотеці. Виготовлені своїми руками янголятка стали прикрасою новорічної ялинки. Ще багато цікавих та різноманітних заходів попереду. Тому бібліотекарі запрошують дітей та їх батьків прийняти участь у них.

05.01.2018 14:32

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua