Весело та цікаво проходять зимові канікули в дитячій бібліотеці

08/01/19

Зимові канікули – найвеселіша пора для всіх дітей. Новорічні ранки, катання на санчатах, ігри, екскурсії. Не забули діти і про книгу та бібліотеку. Колективом Центральної дитячої бібліотеки  були підготовлені та проведені ряд цікавих розважальних заходів. З початком канікул бібліотекарі разом з читачами поринули в атмосферу новорічних забав, де чекали зимові сюрпризи і пригоди. Діти відвідали майстерко-бум «Новорічна прикраса своїми руками». Талановита майстриня міста Дерев’янко Олександра Віталіївна вчила малечу робити ексклюзивну різдвяну зірку та символ 2019 року.

Діти показали своє вміння створювати чудові прикраси з паперу. А якщо додати розваги, то зустріч була корисною і веселою.

Святкова торбинка «Розсипала Зима сніжинки» привітала дітей з  Новим роком біля ялинки  в бібліотеці. Вона дарувала учасникам дійства зимові загадки, новорічні ігри, вікторини та конкурси. Відповісти на різноманітні питання пов’язані  з Новим роком, хлопчиків і дівчаток запросили бібліотекарі у морозній вікторині «Рік Новий крокує по планеті». Впродовж заходу дітлахи приймали участь у грі-загадці, купу позитивних емоцій отримали від конкурсів: «Намалюй ялинку з заплющеними очима» та «Сніжинка». Весело та радісно було в цей день в бібліотеці.

Напередодні Різдва Христового працівники Центральної дитячої бібліотеки для учнів  5, 6-х класів провели бібліотечну скарбничку «Різдвяна подорож по Європі». Переглянувши презентацію «Різдво в різних країнах»  відвідувачі дізнались, що у  кожній країні існують свої унікальні традиції святкування, які передають національний колорит, дух народу, його звичаї, страви, атрибутику. Школярі взяли участь у конкурсах «Різдвяні страви українців» та «Щедрувала щедрівочка». Святкова атмосфера панувала протягом всього заходу, а на останок всі з задоволенням фотографувались біля ялинки, новорічних фотозон та робили селфі.

Для всіх бажаючих знаходилося місце в бібліотеці, де можна було займатися улюбленою справою:погортати дитячі журнали, обміняти книгу, погратися в ігри, подивитися улюблені мультфільми. На книжкових виставках та інсталяціях, які оформлені в бібліотеці,-«Новий Рік вітає всіх», «Зима – чарівниця», «Новорічна хатинка», «Книжковий камін», «Новорічна листівка з минулого» відвідувачі знаходили цікаві книги про звичаї та традиції українського народу під час зимових свят. Звичайно позитивний настрій у читачів був би не повний, якби не музичний супровід у вигляді розважальних святкових композицій, підібраних згідно тематики кожного заходу. Зимові канікули ще продовжуються і дитяча бібліотека запрошує до себе на гостини.