Відділ ведення державного реєстру виборців Шосткинської міської ради інформує

10/01/19

ЗАПРОШУЄМО ВИБОРЦІВ м.ШОСТКИ  ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ ДАНІ   У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ!

Відділ ведення державного реєстру виборців  Шосткинської міської ради – ЦЕ БАНК ДАНИХ ПРО  ВИБОРЦІВ м.ШОСТКИ.

Для чого створено Державний реєстр виборців?

–        для підготовки списків виборців для виборів та референдумів усіх рівнів;

–        для системного ведення персоніфікованого обліку виборців.

Які дані про виборця зберігаються в базі даних Реєстру?

–        прізвище, ім’я та по батькові;

–        дата та місце народження;

–        виборча адреса виборця;

–        відомості про постійну нездатність виборця пересуватись самостійно.

Які основні права виборця щодо Реєстру?

–        подавати свої персональні дані до відділу ведення Державного реєстру

виборців Шосткинської міської ради;

–        отримувати інформацію про своє включення (не включення) чи включення (не включення) інших осіб до Реєстру;

–        отримувати інформацію про використання своїх персональних даних;

–        одержувати на безоплатній основі від відділу ведення Реєстру в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру;

–        звертатися до відділу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (не включення) до Реєстру себе чи інших осіб зареєстрованих за виборчою адресою даного виборця;

–        звертатися до відділу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо коригування розбіжностей у персональних даних.

Виборець подає органу ведення Реєстру достовірну інформацію щодо своїх персональних даних.

У разі виникнення можливості внесення до Реєстру двох і більше записів про одного виборця (кратне включення виборця  до Реєстру) цей виборець сприяє органу Реєстру в усуненні такого включення.

У яких випадках необхідно звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців?

–        якщо Вам виповнилося 18 років;

–        якщо Ви набули громадянства України;

–        якщо Ви змінили ПІБ чи місце проживання;

–        якщо Ви повернулися після проходження військової служби;

–        якщо під час проведення останніх виборів виявили неточності або відсутність у списку;

–        якщо Ви повернулись з місць позбавлення волі;

–        якщо Ви були зняті з обліку в Міністерстві закордонних справ (перебування або тимчасове проживання за кордоном)

Які документи необхідно мати при собі?

–        паспорт громадянина України;

–        у разі зміни прізвища або місця проживання — копії документів, що підтверджують ці зміни.

ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ДОСТОВІРНОСТІ ВІДОМОСТЕЙ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ РЕЄСТРУ ЗА АДРЕСОЮ:

м.Шостка,  вул.Горького, 4, 1 поверх (права сторона) кабінет №7,  ПН – ЧТ 8-00  –  17-15, перерва 12-00 — 13-00,  ПТ 8-00 — 16-00, перерва 12-00 — 13-00

телефони для довідок:

• • спеціалісти відділу – 7-06-49; 2-14-99