Відбулось чергове засідання Координаційної ради з національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради

11 червня  2019 року  під головуванням заступника міського голови Ніни Сиваєвої   відбулося чергове  засідання координаційної ради з національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради.

Під час засідання  було заслухано звіт  про виконання заходів з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді педагогічним колективом Станції юних туристів (доповідач Сергій Герасін, директор станції юних туристів ).

Голова міської громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимир Півторак розповів про співрпрацю  громадської організації із закладами освіти  в напрямку національно - патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

Були обговорені  питання підготовки до відзначення 200 - річчя з Дня народження  Пантелеймона Куліша та популярізації постаті   письменника та його творчості  в місті. З цього питання виступили голова  ради Ніна Сиваєва та  голова громадської організації «Прогресивна молодь «Епіцентр» Дмитро Кеня.

11.06.2019 16:23

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua