«ПІД ЧАС РАДИ ОБОРОНИ СУМЩИНИ ДАНЕ ДОРУЧЕННЯ ВСІМ ВІДПОВІДНИМ СЛУЖБАМ ТА ОРГАНАМ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ БУТИ У ПОВНІЙ ГОТОВНОСТІ ДО МОЖЛИВОГО ВВЕДЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ»

26/11/18

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО прокоментував підсумки засідання Ради оборони Сумщини

«Під час засідання Ради оборони Сумської області ми розглянули питання, пов’язані з можливістю введення воєнного стану в нашій країні, – повідомив Микола Клочко представникам ЗМІ. – Відповідне рішення сьогодні буде розглянуте на позачерговому засіданні Верховної Ради України. – Я заслухав керівників силових та правоохоронних органів в Сумській області, військового комісаріату. За нашими даними, поки що надзвичайної якоїсь активізації з боку Російської Федерації вздовж кордону не спостерігається. Якщо ситуація зміниться, ми будемо про це інформувати громадськість».

За словами очільника області, під час засідання Ради оборони Сумщини дане доручення всім відповідним службам та органам державної влади бути у повній готовності до можливого введення воєнного стану.

«Я хотів би запевнити, що на території області у нас буде мир і спокій», – наголосив  Микола Клочко.