Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Ощадбанк має намір «зростити» 2 мільйони підприємців

Ощадбанк оголосив про старт комплексної програми підтримки малого бізнесу на загальнонаціональному рівні. Головною метою програми є підтримка підприємців на різних етапах життя бізнесу. Якщо ти – підприємець або бажаєш ним стати, то програма «Будуй своє» від Ощадбанку – саме для тебе. Особлива увага банку приділятиметься людям, які вирішили започаткувати власну справу.

«Ця програма – не стільки про гроші, скільки про запит суспільства на пошук нових підприємців. Потрібні сміливці, які не бояться взяти відповідальність за власну справу, власну країну. Ми прагнемо їх знайти та полегшити їм започаткування бізнесу, а також його подальше ведення, – заявив на презентації програми підтримки малого бізнесу голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.  –  Україна потребує два мільйони реальних малих підприємців, а це – 20 мільйонів бізнес-ідей, адже зі стартапів зростає лише кожний десятий. До реалізації цієї програми мають долучитися всі: держава, муніципалітети, міжнародні та донорські організації, фінансове співтовариство та політична еліта України».

IMG_6714.jpg

Програма «Будуй своє» має загальнодержавне значення, адже кількість реальних підприємців в Україні в десять разів менше, аніж, приміром, у сусідній Польщі. Ініціатори програми вважають, що лише завдяки бурхливому розвитку приватного підприємництва країна зможе суттєво покращити свої економічні показники. Символом програми обрано працьовитого бобра, який ніколи не сидить без діла.

IMG_6599.jpg

Загалом, програма підтримки малого бізнесу Ощадбанку складається з чотирьох блоків.

Перший блок під назвою «Стартуй легко» – стартовий пакет для бізнесу в одній коробці. Купуючи його, новий чи існуючий підприємець одразу отримує корпоративну картку та розрахунково-касове обслуговування. Також вже можна скористатись сучасним Інтернет- і мобільним банкінгом. Їх функціонал до кінця року буде на рівні кращих зразків таких сервісів для малого бізнесу.

Другий блок – «Будуй своє зручно». Це фактично «рука допомоги» від великих компаній – маленьким. Для людей, які знаходяться на початку свого підприємницького життя, гранди вітчизняного бізнесу пропонують знижки, пропозиції безкоштовно скористатись послугами протягом певного періоду часу, заохочувальні програми. Серед партнерів проекту вже є Київстар, «Нова пошта» та розробник програми аутсорс-бухгалтерії mtax. Партнерська програма «Будуй своє» є відкритою платформою, до якої планується долучити лідерів бізнесу транспортних, маркетингових, рекрутингових послуг, а також мережі готелів, заправних станцій тощо.

Головним ядром навчальної частини програми під назвою «Вчись та розвивайся» є однойменний портал buduysvoe.com. Тут особа, зацікавлена в підприємництві, може пройти тест та зрозуміти, який з нього підприємець, де його слабкі та сильні сторони в організації малого бізнесу. Коли пріоритети розвитку визначені, підприємець-новачок може пройти навчальні курси, отримати пораду ментора або ознайомитись із новітніми матеріалами по темі власного бізнесу.

Для безпосереднього спілкування експертів з бізнесу та бізнесменів-початківців заплановано й офф-лайн події. Перша з них – грандіозний Get Business Фестиваль, що відбудеться на НСК «Олімпійський» у Києві 20 жовтня. Три тисячі підприємців на цій події отримають шанс поспілкуватись із 60 фахівцями в різних сферах бізнесу на 8 майданчиках.

Останній блок програми – «Отримай фінансову підтримку». Фактично Ощадний банк розгортає нову програму мікрокредитування підприємців (сума кредиту - від 50 тисяч до 5 мільйонів гривень), яка стартує в Києві вже цього року і до кінця 2018-го охопить всі регіони України. Фінансову підтримку підприємцям надає і місцева влада: спільні з Ощадбанком програми часткової компенсації вартості кредитних ресурсів для малого бізнесу вже працюють у 9 областях Україні, а в 4 – такі програми близькі до запуску. Висока зацікавленість місцевої влади у підтримці малого бізнесу свідчить на користь того, що у 2018 році подібні програми діятимуть у всіх областях України.

Крім того, Ощадбанк у партнерстві з фондом WNISEF кредитує соціальне підприємництво під 5-10% річних у гривні. Працюють програми з Німецько-українським фондом та Європейським інвестиційним банком на 220 млн. євро. Діє програма підтримки підприємництва, яку Ощадбанк започаткував з ЄБРР, що передбачає торгове фінансування.

Запуск програми – черговий етап реалізації стратегії Ощадбанку, закріпленої в Меморандумі між ЄБРР,  Міністерством фінансів України та банком, який передбачає більшу сфокусованість фінансової установи на послугах для підприємців. Згідно з планами, до кінця 2018 року Ощадний банк має війти до ТОП-3 українських банків у сегменті обслуговування малого бізнесу за розміром кредитного портфеля.

26.10.2017 09:08

Источник: Прес-служба Ощадбанку https://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/4342537/

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"