Інтерактивний концерт «НОВОРІЧНА ФАНТАЗІЯ» відбувся в ЦЕВ

Різдвяно – новорічний інтерактивний концерт «НОВОРІЧНА  ФАНТАЗІЯ»відбувся в Центрі естетичного виховання «Юність».

Цього вечора творчі колективи запросили глядача у чарівну різдвяну і новорічну  казку.

Учасники народного фольклорного ансамблю «Любисток» (керівник Тетяна Стегайло, заслужений працівник культури України) задали тон програмі яскравим виконанням «Щедрівок», а продовжили казковим вокальним номером «Нічка – чарівничка».

Різдвяна пора повна чудес. В різдвяну ніч бджоли співають у вуликах, вітаючи свято, що прийшло,  вода зупиняється в річках, тварини ніби розмовляють людською мовою.

А на сцені ожила справжня казка. І це також маленьке Різдвяне диво, яке подарували присутнім у залі учасники ансамблю спортивно – бального танцю «Реверанс» (керівник Марина Барсукова).

Казки під час програми і розповідали (Карина Олбок, вихованка зразкового театрального колективу «Дзеркало», під керівництвом Світлани Разломової), і співали (учасники зразкового театру естрадної пісні «Мікс», керівник Ірина Легейда, заслужений діяч естрадного мистецтва  України, відмінник освіти України), а особливо багато танцювали.

Казку «Хоробре каченя» представили учасники народного ансамблю танцю «Джерельце» (керівники Людмила Маковець, заслужений працівник культури України і Яна Третьяк). Хореографічна казка «Як миші пиріг пекли» у виконанні учасників народного хореографічного ансамблю «Сюрприз» (керівники Віра та Василь Тихоновські, заслужені працівники освіти України)також викликала позитивні емоції глядача. А історія  «Веселих жабенят», яку виконали учасники народної студії сучасного танцю «Шарм» (керівники Ірина Домащенко і Олена Хохол) змусила глядачів і самим затанцювати. Після номеру вони з-задоволенням виконали танець разом з веселими жабенятами.

А до дітей і дорослих завітали запальні колядники з «Любистку». До них приєдналися учасники «Джерельця», які не тільки подарували «Зимові забави», а ще й разом з глядачами сплясали танець «Сніговий ком». А ще цього вечора було багато загадок, вікторин, інтерактивів, у яких з великим куражем брали участь і діти, і дорослі.

Об'єднати і творчі колективи, і глядача в любові до казки з успіхом вдалося Вікторії Федоренко. То ж, розходилися всі у впевненості, що створити казку у реальному житті можна, якщо вірити у неї.

Фотозвіт

10.01.2019 12:06