Звіти

Інформування платників податків з питань впровадження програмних РРО

З метою інформування платників податків з питань нововведень у використанні програмних реєстраторів розрахункових операцій ДПС України створено банер «Програмні РРО», який розміщено за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/. У зазначеному банері міститься актуальна інформація щодо впровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Для зручності платників у зазначеному банері міститься актуальна інформація у 10 розділах, а саме:

- Нормативно-правові акти

- Повідомлення-роз’яснення для платників

- Опис АРІ фіскального сервера контролюючого органу

- Електронні довірчі послуги

- Перелік тестових платників

- Проєкти нормативно-правових актів

- Перелік посадових осіб ДПС - відповідальних за взаємодію із суб’єктами господарювання під час тестування ПРРО

- Актуальні запитання-відповіді

- Форми ПРРО

- Програмний реєстратор розрахункових операцій.

Поряд з цим зауважуємо, за невикористання РРО передбачена відповідальність:

з 01 серпня по 31 грудня 2020 року застосовуються фінансові санкції у розмірі від 10 відсотків до 50 відсотків вартості реалізованих товарів без використання реєстраторів;

а з 01 січня 2021 року санкція буде складати від 100 до 150 відсотків таких реалізованих товарів.

Поряд з цим, відповіді з питань впровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій  платники податків можуть отримати, звернувшись до Головного управління ДПС у Сумській області  за телефоном  (0542) 68-52-35: Марченко Олена Анатоліївна – головний державний інспектор  відділу  обліку платників, об’єктів оподаткування, ведення реєстрів та реєстраціїї за окремими видами податків, розгляду звернень  державних органів, електронних сервісів та електронного документообігу управління податкових сервісів.

28.07.2020 14:38

Источник: Сектор комунікацій ГУ ДПС у Сумській області