Навчання з посадовими особами виконавчих органів Шосткинської міської ради

16/03/12

15 березня у приміщенні міськради  проведено навчання  з посадовими особами виконавчих органів Шосткинської міської ради    щодо порядку заповнення декларацій про доходи.

Ольга Чеберяко, спеціаліст відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю     Шосткинської ОДПІ та Ольга Цьомка, головний державний податковий інспектор  надали детальні роз’яснення щодо  особливостей заповнення розділів нової уніфікованої звітності та додатків до неї.

Всю необхідну інформацію щодо порядку заповнення Декларації на веб-сайті Державної податкової служби України (www.sta.gov.ua) та на веб-сайті Державної податкової служби у Сумській області (www.rtax.sumy.ua) у розділі «Декларування доходів громадян».