Місцеві вибори

На Сумщині СБУ затримала на хабарі прикордонника

У Глухові співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою, підрозділами внутрішньої безпеки Нацполіції та ДПС, а також Управлінням захисту економіки Нацполіції в Сумській області викрили на хабарі інспектора Сумського прикордонного загону та оперуповноваженого місцевого підрозділу Нацполіції.

Правоохоронці встановили, що посадовець Держприкордонслужби у змові з поліцейським вимагав вісім тисяч доларів США від місцевого мешканця за непритягнення до кримінальної відповідальності його сина за можливе вчинення злочину.

Прикордонника затримали у центрі міста під час одержання всієї суми хабара. Його поплічник, працівник поліції, намагаючись уникнути відповідальності, наразі переховується від слідства.

Затриманому інспектору ДПС повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-розшукові дії, зокрема щодо встановлення місцезнаходження та притягнення до відповідальності іншого учасника.

04.03.2018 20:23

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/