Міський голова провів прийом громадян з особистих питань

12/06/17

На прийом звернулося 52 особи, які порушили перед міським головою 46 питань з  різних сфер життєдіяльності. 56% склали питання житлово-комунальної сфери міста та тарифів та оплати  комунальних послуг. Містяни зверталися за допомогою у ремонті покрівель, під’їздів, каналізаційної системи, ремонту доріг, освітлення вулиці, водозабезпечення будинку.

Перед міським головою також порушені питання нарахування соціальних допомог, установки лічильників, надання допомоги в  лікуванні за бюджетні кошти,  архітектури та будівництва, житлової політики.

33% громадян, що звернулися на прийом – пенсіонери.

Серед громадян що потребують соціального захисту – батько учасника АТО, інваліди загального захворювання -3, багатодітна мати.

Всі питання  знаходяться  на контролі у міського голови.