МАЮ ПРАВО НА РЕЄСТРАЦІЮ ШЛЮБУ!

23/08/17

При подачі заяви на державну реєстрацію шлюбу наречені узгоджують час і день майбутньої реєстрації шлюбу, яка зазвичай, може відбуватися після спливу одного місяця від дня подання особами заяви про реєстрацію шлюбу.
Якщо громадяни, які бажають укласти шлюб, не можуть з’явитися з поважних причин до органу реєстрації актів цивільного стану у призначений для реєстрації шлюбу день, то день реєстрації шлюбу за їх письмовою заявою переноситься згідно з їхнім бажанням на інший день.
Шлюб реєструється у приміщенні органу державної реєстрації актів цивільного стану.
За заявою наречених реєстрація шлюбу проводиться в урочистій обстановці.
Одночасно слід зазначити, що присутність нареченого та нареченої в момент реєстрації їхнього шлюбу є обов’язковою.
За нинішній рік відділами державної реєстрації актів цивільного стану Сумської області зареєстровано близько 3,5 тисячі шлюбів.
При цьому, в м. Суми діє проект щодо скороченої процедури реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем – «Шлюб за добу». Надавачем даної послуги є– Комунальний заклад Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв (вул. Петропавлівська, буд. 49, м. Суми, контактний телефон (0542) 66 19 42).
За нинішній рік близько 200 пар реалізували свою мрію про незабутнє весілля в рамках проекту «Шлюб за добу».
Отже, ви закохані і бажаєте одружитися, то відзначте свято своїх сердець 25.08.2017 під звуки року у фестивальній столиці Східної України – м. Тростянець Сумської області.
Кохайтесь, а про документи подбає Міністерство юстиції України.