Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Маю право на отримання документів, які підтверджують факти проведення державної реєстрації актів цивільного стану…..

Всі ми володіємо великою кіпою важливих у нашому житті документів, які посвідчують особу, приналежність до громадянства, право власності та право користування, здобуту освіту, сімейний стан та родинні відносини. І саме до таких документів відносяться і документи про державну реєстрацію актів цивільного стану – свідоцтва та витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Людина народжується, і її батьки отримують перший у житті документ – свідоцтво про народження, одружується – і отримує свідоцтво про шлюб, змінює ім’я – і отримує свідоцтво про зміну імені.

На підтвердження факту родинних відносин з братами та сестрами, бабусею та дідусем, тіткою та дядьком, племінником та онуком громадяни отримують витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

І всі ці документи видаються відділами державної реєстрації актів цивільного стану.

Їх пред’являють при відвідуванні дитиною садочка, при написанні заяви на прийом дошкільняти до школи, на отримання школярем свідоцтва про неповну середню освіту, на одержання паспорта, при оформленні документів у нотаріуса та інших органах державної влади. Вони необхідні для виїзду за кордон та подорожей у межах України.

Так, за поточний період 2017 року відділами державної реєстрації актів цивільного стану Сумської області видано близько 27 000 свідоцтв та близько 13 000 витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Для їх отримання заявник може звернутись до будь-якого відділу драцс на території України або скористатись послугами веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

18.08.2017 08:57

Источник: