Місцеві вибори

ХАЛАТНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ВЛАСНОЇ ДИТИНИ БОЛІСНО КАРАЄТЬСЯ

ХАЛАТНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ВЛАСНОЇ ДИТИНИ

БОЛІСНО КАРАЄТЬСЯ

Закон #ЧужихДітейНеБуває, підкріплений злагодженими діями державних виконавців, спонукає неплатників аліментів згадати про свої батьківські обов’язки. Чи-то перед страхом осоромлення, чи-то у батьків-боржників прокидається совість, але все більше дітей отримують шанс на щасливе майбутнє.

Ще один недобросовісний батько з міста Охтирка не сплачував аліменти своїй дитині понад 6 місяців і лише ряд заборон змусив його виправити ситуацію. Варто було обмежити неплатника у праві виїзду за кордон, керування транспортними засобами, зброєю та у праві полювання і вже наступного дня заборгованість у розмірі понад 34 тисячі гривень була погашена.

На Ямпільщині чоловік, що мав борг зі сплати аліментів, знайшов гроші одразу після того, як на його авто було накладено арешт та складено протокол про адміністративне правопорушення, а також попереджено про обмеження у праві керування транспортним засобом. Одразу, за участі спеціалістів юстиції, дитина отримала від батька понад 34 тисячі гривень.

Нагадаємо, при управлінні юстиції створений регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів.

#ЧужихДітейНеБуває #MinJust4U #ЯМП#ЯМАЮПРАВО!#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

01.03.2018 11:58