Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Місцеві вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Герої, які змінили хід історії

20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. В цей день у центральній міській бібліотеці відбуласяГодина безсмертя "Небесна сотня: герої, які змінили хід історії", присвячена пам’яті загиблих у ті трагічні дні 2014 року.

 

Лютий 2014 року закарбувався в історичній пам’яті нашого народу назавжди. Вся Україна і весь світ стали свідками щирого та  чистого пориву майданівців. Їх об’єднала  справедлива ідея і бажання перемогти. Вони загинули від снайперських куль професійних вбивць. Такою є ціна нашої свободи.

 

Віталій Ляшок, учасник Майдану, не стояв осторонь під час тих буремних подій  Революції Гідності, трагічних лютневих днів. Він поділився спогадами про Майдан. Зазначив, що в Шостці був організований Штаб комітету національного спротиву. Молоді люди, серед яких був і Іван Євдокименко, займались агітаційною роботою, збирали кошти на допомогу активістам Майдану.

 

Мирослав Ляшок, який теж був учасником тих подій, зазначив, що Майдан переміг. Але саме в цей день Росія розпочала спецоперацію по захопленню Криму, яка незабаром переросла у збройну агресію Росії проти України.

 

Настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці  отець Сергій закликав згадати у своїх молитвах усіх загиблих Героїв: «Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі».

 

Міський голова Микола Нога, який теж був присутнім на заході, зазначив, що сьогодні ми віддаємо шану героїзму українських захисників: і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках   захищають суверенітет України.Незважаючи на усі негаразди, що відбуваються зараз, всі ми прагнемо одного - миру, спокою, міцної та квітучої держави та чистого неба над головою.

 

 

  

  

 

 

 

 21.02.2018 08:28

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"