Місцеві вибори

До уваги одержувачів житлових субсидій! (Оновлено)

Повідомляємо, що 27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329, якою затверджений оновлений порядок призначення житлової субсидії з 1 травня 2018 року для усіх українців.

Урядом наголошується, що відтепер призначення житлової субсидії для всіх українців, у тому числі і шосткинців, буде здійснюватись лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є особи:

1) у яких за інформацією ДФС та Пенсійного фонду України, взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або
- які отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;
та/або
- які не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

2) внутрішньо переміщені особи;

3) особи, члени сім'ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;

4) особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);

5) особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.

За інформацією шосткинцям звертатись до відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради за адресою:

вул Горького, 4-А.

04.05.2018 17:04