До дня рятівника підрозділи ДСНС Шостки і Конотопа отримали нову сучасну техніку

17/09/18

За словами голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА, автомобілі КРАЗ відтепер допомагатимуть рятувальникам краще виконувати свої професійні обов’язки

«Від щирого серця я хотів би привітати вас із вашим професійним святом. Ви – люди, які дотримуєтеся стійких принципів: «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». І те, що державна служба із надзвичайних ситуацій в Сумській області займає перші позиції в державі, це заслуга, як вашого керівництва, так і кожного з вас, – зазначив Микола Клочко, виступаючи перед підрозділом ДСНС в Шостці.