Чистота у місті залежить не тільки від комунальних служб, але і від кожного жителя міста

Щороку з настанням весни комунальники виявляють стихійні сміттєзвалища. Разом із працівниками бюджетної сфери їм доводиться прибирати купи сміття, що за зимовий період вивезли  шосткинці, яким байдуже на чистоту і зовнішній вигляд міста, де вони живуть.

Цей рік не став виключенням і,  після танення снігу,  одразу стало видно смітники у парках, посадках, ливнених каналізаціях, на узбіччях доріг та пустирях. Нажаль,  засмічені ділянки є як у віддалених мікрорайонах, так і в центральній частині міста.

У рамках благоустрою міста комунальники прибирають несанкціоновані звалища, смітники, створені населенням. Інспектори з благоустрою, у свою чергу, виявляють порушників та перевіряють у ФОП договори на вивіз побутових відходів та договори з ЖКО про прибирання прибудинкової території.

Лише протягом лютого-березня інспекторами складено 10 приписів – з неналежного санітарного очищення міста. Також приписи з своєчасного очищення дахів будівель від снігу та криги, насамперед тих, що розташовані поблизу тротуарів та пішохідних зонах.

В результаті проведеного рейду по обстеженню ТС розміщених по вул. Свободи, встановлено ряд об’єктів, які своїм неприглядним видом ( не пофарбовані, запущені, занедбана територія біля споруди і т.ін) порушують правила благоустрою міста.

Власників вказаних ТС попереджено про те, що вони в найкоротший термін привели свої ТС в належний санітарний стан, або демонтували їх з центральної вулиці міста.

Мешканці міста повинні розуміти, що Шостка – наш спільний дім, а чистота і порядок у ньому залежать від свідомого ставлення кожного жителя.

13.03.2019 16:19

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua