Зареєстровано нову петицію!

Петиція щодо облаштування кільцевої розв'язки Миру - Привокзальна . Підтримати петицію можна за посиланням: https://e-dem.in.ua/shostka/Petition/View/27

Урок громадянства «До Конституції – з повагою, до України – з любов’ю»

Напередодні державного свята – Дня Конституції України учні ЗОШ №1 разом з бібліотекаркою центральної міської бібліотеки Надією Шалдою здійснили екскурс в минуле нашої держави, аби більше дізнатись про тернистий шлях творення української Конституції. А ще переглянули відеофільм «Конституція України», активно відповідали на питання вікторини з історії нашої країни, шукали підказки у книжках з виставки «Конституція – головний оберіг державності і демократії».

Святковий концерт до Дня Конституції та Дня молоді 2019

Запрошуємо шосткинців  долучитися до відзначення  свят. На вас чекає цікава і насичена програма!

У міській дитячій бібліотеці відзначили День Конституції України

28 червня в країні відзначається День Конституції. Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.

До Конституції - з повагою, до України - з любов'ю

27 червня 2019 року шосткинців запрошують на урок громадянства "До Конституції  -  з повагою, до України - з любов'ю", початок об 11.00, міська центральна бібліотека (вул. Миру,11)

У ШОСТЦІ ПРАЦЮЄ КІМНАТА РАННЬОГО ВТРУЧАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

20 червня відбулася презентація кімнати Раннього Втручання Громадської Організації "Саміюшки" для лікарів Шосткинської дитячої лікарні. Послуга Раннього Втручання (РВ) діє і розвивається в Україні протягом багатьох років. Вона стабільно надається локально на базі кількох організацій, в таких містах, як Харків, Львів, Одеса, Ужгород і Вінниця.
А тепер, завдяки підтримці міського голови м.Шостки Ноги Миколи Петровича, і в Сумській області. А точніше, в Шосткинському Госпітальному Окрузі.

Став відомий список кандидатів по 160 - му округу

21 липня мають відбутись позачергові парламентські вибори. До 20-го червня кандидати мали право подавати документи до ЦВК. 25 червня - останній день реєстрації. Інтрига трималась до останнього дня. На засіданні виконавчого комітету ШМР, яке відбулось 26 червня, Микола Нога озвучив 12 кандидатів-мажоритарників, які виявили бажання стати депутатами Верховної Ради України від 160 округу. Отож починаємо знайомитися.

Шостка. Твоя країна FEST 2019

Відео з  концерту  Твоя країна FEST 2019 Шостка :

Увага! Голосування за ескізний проект пам’ятної композиції до 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша продовжено по 1 липня

Голосування за ескізний проект пам’ятної композиції до 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша , оголошене 20 червня,  продовжено по 1 липня 2019 року .

Нагадаємо, відповідно до рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 26.04.19 № 124 "Про організацію відкритого конкурсу на кращу пропозицію пам’ятної композиції до 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша" в Шостці було оголошено конкурс на кращу пропозицію пам’ятної композиції.

Увага! Голосування за ескізний проект пам’ятної композиції до 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша (Оновлено)

Запрошуємо шосткинців проголосувати за ескізні проекти пам’ятної композиції до 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша. Нагадаємо, відповідно до рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 26.04.19 № 124 "Про організацію відкритого конкурсу на кращу пропозицію пам’ятної композиції до 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша" в Шостці було оголошено конкурс на кращу пропозицію пам’ятної композиції.

До уваги шосткинців!

Ескізні проекти пам’ятної композиції до 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша, представлені в рамках відкритого конкурсу,   експонуються в Арт -центрі.   Запрошуємо бажаючих ознайомитися з конкурсними  роботами.

Твоя країна FEST у Шостці !

25 червня2019 року о 18:00 у центрі Шостки (вул. Садовий Бульвар) запалюватимуть українською піснею Фома та гурт Мандри, гурт Друга Ріка, GypsyLyre та Іванка Червінська. Все буде Україна!

Апаратна нарада при міському голові 24.06.19

Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 24 червня  2019 року відбулась чергова апаратна нарада.   Докладніше про перебіг наради на відео:

В Шостці вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни

22 червня 2018 року   з нагоди Дня Скорботи  і вшанування памяті жертв війни в Україні   відбулось покладання квіті  до  Меморіалу Слави з Вічним вогнем.

"Щороку 22 червня шосткинці вшановують світлу пам'ять земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. В цей день ми віддаємо шану воїнам, партизанам, підпільникам, які визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна. Слава їм, вічна і світла пам'ять!" - написав на своїй сторінці в Фейсбук міський голова Микола Нога.

22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

1    2    3    4    5    6    7    8    9