Звіти

Центральна міська бібліотека приєдналася до акції «Шість мільйонів сердець»

Cьогодні, 27 січня, у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту та 75–та річниця звільнення концтабору Аушвіц–Біркенау.   Центральна міська бібліотека приєдналася до  акції «Шість мільйонів сердець», яка проходить сьогодні  в Україні в пам'ять про шість мільйонів євреїв, знищених  у роки Другої світової війни.

Міський голова виступив проти закриття у Шостці госпіталю для ветеранів

Сьогодні, під час чергової сесії Сумської обласної ради, міський голова Микола Нога  виступив категорично проти закриття госпіталю для ветеранів в Шостці. Шостці обіцяли підтримку. Докладніше на відео (дивитися з 35 хв.):

Щодо зміни режиму поїздок громадян України до Російської Федерації

Міністерство закордонних справ України інформує, що 18 грудня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 1056 «Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією».

МКМС запрошує до обговорення проекту закону щодо забезпечення національної інфобезпеки та права на доступ до достовірної інформації

Міністерство культури, молоді та спорту України представляє порівняльну таблицю проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення національної інформаційної безпеки та права на доступ до достовірної інформації" та запрошує стейкхолдерів до участі в стратегічному діалозі, який відбудеться 28 січня 2020 році в Києві.

У виконкомі відбулась зустріч міського голови з мешканцями міста

Під час зустрічі були обговорені питання перерахунки тарифів на теплопостачання.

Відбулось позачергове засідання виконкому

16 січня 2020 року  відбулось позачергове засідання виокнкому , на якому було розглянуто питання питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу.   Докладніше про перебіг засідання на відео:

16 cічня вшановують День пам’яті Кіборгів – мужніх захисників Донецького аеропорту

Сьогодні, 16 січня, Всеукраїнський день пам’яті героїв-«кіборгів», які в січні 2015-го, в найзапекліших боях воювали за Донецький аеропорт. В останні дні захисту Донецького аеропорту – 19 та 20 січня – там загинуло 58 найкращих синів України.

В шосткинському ліцеї працює оновлена їдальня

Відремонтована та оновлена їдальня ШНВК: СШ -ліцей:

До уваги! Щодо нарахування плати за послуги з централізованого опалення

На даний час в місті послуги з централізованого теплопостачання надають ТОВ "ШП "Харківенергоремонт", ТОВ "Шостка-тепло", КП "ШКЗ "Імпульс".

До уваги батьків, які планують оздоровлювати дітей у 2020 році!

Якщо ваша дитина відноситься до переліку дітей пільгових категорій та має право на забезпечення путівкою до закладу оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного, обласного чи місцевого бюджетів (не враховуючи пришкільні, профільні табори) для отримання путівки, вона має бути занесена до бази даних дітей пільгових категорій, які потребують оздоровлення та відпочинку у 2020 році.

До уваги платників податків!

З 1 січня 2020 року введено нові рахунки для сплати податків та зборів. Про це повідомляє Державна казначейська служба України. Нові рахунки для обліку доходів державного бюджету та доходів місцевого бюджету від платників Шосткинської міської територіальної громади вводяться з 1 січня 2020 року.  Реквізити рахунків за посиланням:

УВАГА! З 3 січня 2020 року розпочалося зарахування платежів на нові бюджетні рахунки

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, з 1 січня 2020 року були введені в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, зарахування платежів на які розпочалося з 03.01.2020 року.

Вітання з Новорічними святами

Хор ветеранів "Калинонька" та шосткинська молодь  вітає всіх шосткинців з різдвяними та новорічними святами!

Володимир Зеленський оголосив 9 січня днем жалоби в Україні у зв’язку з катастрофою літака МАУ в Ірані

Президент України Володимир Зеленський постановив оголосити 9 січня 2020 року днем жалоби у зв’язку з трагедією, що сталася 8 січня внаслідок катастрофи пасажирського літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» в Тегерані (Іран).

Глава держави підписав відповідний указ.

Триває прийом заявок на Національний конкурс “Благодійна Україна – 2019”

У жовтні 2019 року стартував Національний конкурс «Благодійна Україна-2019» –загальнонаціональний проєкт з відзначення кращих благодійників та благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.

Метою Конкурсу є розвиток благодійництва і волонтерства в Україні.

1    2    3    4    5    6    7    8    9