Звіти

На фронті загинув шосткинець

Сьогодні Шостка понесла ще одну втрату - на фронті героїчно загинув житель нашого міста Дмитро Гринь, 1992 року народження.

До уваги шосткинців!

В зв'язку із загибеллю на фронті  шосткинця  Дмитра Гриня,  міське свято "Масляна", заплановане на  29 лютого  2020 року,  відміняється.

Увага! Конкурс! (Оновлено)

28.01.2020 року виконком затвердив рішення "Про організацію в м.Шостці відкритого конкурсу на кращий ескізний проект пам’ятної композиції загиблим учасникам операції об’єднаних сил (антитерористичної операції) на сході України" . Запрошуємо  долучитися всіх бажаючих!

Завантажити рішення виконкому від 31.01.2020 року "Про організацію в м.Шостці відкритого конкурсу на кращий ескізний проект пам’ятної композиції загиблим учасникам операції об’єднаних сил (антитерористичної операції) на сході України"  Нагадуємо! Прийом робіт триває до 1 березня 2020 року!

До завершення кампанії декларування залишився 41 день

Термін подання щорічних декларацій за 2019 рік завершується 31 березня!

Пріоритети фонду: своєчасне і в повному обсязі надання допомог

Відповідно до діючого законодавства, Фонд соціального страхування України є органом, який здійснює керівництво та управління загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та медичним страхуванням, провадить акумуляцію страхових внесків, контроль за використанням коштів, забезпечує фінансування виплат за цими видами страхування. Зокрема, надає допомогу по тимчасовій втраті працездатності, допомогу по догляду за дитиною або хворим членом родини, допомогу по вагітності та пологах.  Ці види матеріального забезпечення виплачуються, починаючи з шостого дня тимчасової непрацездатності й до моменту одужання або встановлення МСЕК інвалідності (перші п’ять днів фінансуються за рахунок коштів роботодавця).

20 лютого в Шостці відбудеться семінар - тренінг (Оновлено)

Шосткинцям розповіли про нове у функціонуванні медичних закладів з 01 квітня 2020 року у зв'язку з початком другого етапу медичної реформи. Докладніше на відео:

Відбулася зустріч з жителями Шостки з приводу зменшення тарифів на централізоване опалення

13 лютого 2020 року відбулася зустріч з жителями Шостки з приводу зменшення тарифів на централізоване опалення у багатоквартирних будинках.

Міський голова зустрівся з учасниками антитерористичної операції та батьками загиблих захисників України, з воїнами-інтернаціоналістами

6 лютого 2020 року відбулася зустріч міського голови  з учасниками антитерористичної операції та батьками загиблих захисників України, з воїнами-інтернаціоналістами. Серед розглянутих питань:

Відбулось чергове засідання виконкому

31 січня 2020 року під керівництвом міського голови  Миколи Ноги відбулось чергове засідання виконавчого комітету Шосткинської міської ради. Докладніше на відео:

29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами

29 січня 2020 року в Україні відзначається я 102-річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Шосткинці попрощалися з Антоном Хобою

28 січня 2020 року місто прощалося з Антоном Хобою, який віддав своє життя, виконуючи  військових обов'язок.

Трансляція церемонії прощання з Антоном Хобою

Трансляція церемонії прощання з Антоном Хобою за посиланням:

Оголошення

Траурна церемонія прощання з Антоном Хобою відбудеться 28.01.20р. в центрі міста біля ЦКіД (вул.Садовий Бульвар,13) об 11.00

28 січня у місті Шостка оголошено днем трауру

28 січня у місті Шостка оголошено днем трауру у зв’язку загибеллю в зоні проведення операції об’єднаних сил захисника України, командира інженерно-саперного відділення, старшого сержанта військової частини А 1376 Хоби Антона Володимировича. На будівлях підприємств, установ, організацій міста буде приспущено Державний Прапор України з траурними стрічками. Підприємствам, установам, організаціям міста незалежно від форм власності обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.

1    2    3    4    5    6    7    8