Звіти

Новини

До уваги городян! Перелік міських автобусних маршрутів загального користування та кількість транспортних засобів, які працюють під час карантину

Перелік  міських автобусних маршрутів загального користування та кількість транспортних засобів, які працюють під час карантину:

До уваги громадян! Прийом громадян у відділах ДРАЦС обмежено!

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», якою з 12.03.2020 по 03.04.2020 встановлено карантин, прийом громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану обмежено на зазначений період.

Звернення міського голови до шосткинців

До уваги городян!

За розпорядженням міського голови в супермаркетах міста зроблено яскраву розмітку на підлозі для дотримання покупцями необхідної дистанції в умовах карантину.

Звернення міського голови до шосткинців

Міський голова Микола Нога про чотири підозри на коронавірусну інфекцію у Шостці станом на 10:00 19.03.2020 року.

До відома суб’єктів господарювання міста

Постановою Кабінету Міністрів України № 215 від 16 березня 2020 року забороняється з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року робота закладів громадського харчування, тороговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами звязку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Інформація для пасажирів!

На виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Документом, зокрема, заборонено з 18 березня по 3 квітня:перевезення більше 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

До уваги власників та керівників кафе, ресторанів , магазинів промгрупи, ринків міста Шостка

На виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Також з 17 березня заклади громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальні центри, інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури повинні тимчасово припинити свою роботу. Дозволено надавати послуги з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Дозволяється торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Також можна здійснювати банківську та страхову діяльність.

У зв’язку із вищевказаним просимо прийняти рішення Кабінету Міністрів України до виконання.

Торгівля рослинами, занесеними до Червоної книги України

Щороку у весняний період триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, у тому числі тими, що занесені до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.

9 березня в Україні відзначають День народження Тараса Шевченка

Шевченко став в народній свідомості символом українського національного духу

10.03.2020 11:39 / УНІАН / Комментарии (0)

Шостка проводила в останню путь Дмитра Гриня

Сьогодні, 28 лютого 2020 року, шосткинці попрощались з Дмитром Гринем, який  загинув під час виконання бойових завдань в районі проведення ООС.

Траурна церемонія прощання з шосткинцем, захисником України Дмитром Гринем

Трансляція церемонії прощання з Дмитром Гринем за посиланням:

Оголошення

Увага! Шосткинський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про зміну юридичної адреси з вул. Слобідська, 4 на вул. Горького, 4а.

28 лютого 2020 року Шостка прощатиметься з Дмитром Гринєм

28 лютого 2020 року Шостка прощатиметься з Дмитром Гринєм. Траурні заходи відбудуться в Центрі культури та дозвілля, вул. Садовий бульвар, 13. Церемонія прощання розпочнеться об 11.30. 12.00 – церковна панахида 13.00 – траурна хода.

28 лютого 2020 року в Шостці оголошено траур

28 лютого 2020 року  у місті Шостка оголошено днем трауру у зв’язку загибеллю в зоні проведення операції об’єднаних сил захисника України Дмитра Володимировича Гриня.

На будівлях підприємств, установ, організацій міста буде приспущено Державний Прапор України з траурними стрічками. Підприємствам, установам, організаціям міста незалежно від форм власності обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.

1    2    3    4    5    6    7