3 вересня -День міста! Привітання міського голови

Шановні жителі Шосткинської об’єднаної територіальної громади!

Привітання міського голови з Днем знань

Шановні учні, студенти, викладачі!

Шосткинське управління Державної казначейської служби України Сумської області повідомляє:

З 01.10.2019 вступають в дію рахунки для зарахування надходжень до бюджетів відповідно до стандарту IBAN, до 31.10.2019 діє перехідний період, а з 01.11.2019 – виключно рахунки за стандартом IBAN.

Реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за стандартом IBAN будуть надані органам, що контролюють справляння надходжень бюджету та місцевим фінансовим органам.

Культурна програма до Дня міста та 76-ї річниці визволення Шосткинщини

2 вересня - День нотаріату

Шановні нотаріуси!

"Сумигаз Збут": споживачі газу можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні

Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000куб.м. Акція «Твоя енергонезалежність» стартувала 23 серпня і триватиме лише місяць.

Зареєстровано нову петицію!

Петиція щодо встановлення спортивних  майданчиків . Підтримати петицію можна за посиланням: https://e-dem.in.ua/shostka/Petition/View/30

Відбудеться чергове засідання виконкому

30 серпня  2019 року  о  10.00 в малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради.

28.08.2019 09:42 / / Комментарии (0)

Щодо графіку роботи 3 вересня 2019 року

Згідно розпорядження міського голови №98 К від 20.08.2019 року в зв’язку з проведенням урочистостей,  присвячених 280-й річниці з дня створення міста та 76-й річниці з дня визволення від фашистських загарбників міста Шостки та Шосткинського району:

21.08.2019 08:38 / / Комментарии (0)

Аппаратна нарада при міському голові 19.09.19.

Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 19 серпня 2019 р

19.08.2019 11:34 / / Комментарии (0)

Відбулося друге пленарне засідання двадцять третьої сесії Шосткинської міської ради VІІ скликання. Було розглянуто 13 питань.

14.08.2019 16:34 / / Комментарии (0)

Друге пленарне засідання ХХІІІ сесії Шосткинської міської ради VІІ скликання

Друге пленарне засідання ХХІІІ сесії Шосткинської міської ради VІІ скликання відбудеться 14 серпня 2019 року о 14 годині.

Святкування дня села Ображіївка.

09.08.19. Ображіївка святкувала  День народження рідного села.

12.08.2019 13:32 / / Комментарии (0)

Аппаратна нарада при міському голові 12.08.19.

Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 12 серпня 2019 року у приміщенні школи-ліцею відбулась чергова апаратна нарада.

12.08.2019 11:08 / / Комментарии (0)

Зареєстровано нову петицію!

Петиція щодо Щодо зменшення кількості підписів необхідних для розгляду петиції до Шосткинської міської ради. Підтримати петицію можна за посиланням: https://e-dem.in.ua/shostka/Petition/View/29

1    2    3    4    5    6    7