Веселкова країна дитячих мрій (Фотозвіт)

26 вересня 2019 року  в Центрі Естетичного виховання в рамках Естафети  «Позашкільна освіта Сумщини – 49+» відбулась концертна програма "Веселкова країна дитячих мрій" та передача обласної естафети "Позашкільна освіта Сумщини 49+.

25 вересня відбулося третє пленарне засідання двадцять третьої сесії

Серед розглянутих питань:

До уваги шосткинців!

Надаємо для ознайомлення та обговорення робочий Проект капітального ремонту вулиць в м. Шостка Сумської області: Проект організації  дорожнього руху по вул. Чернігівська  в рамках організації безпечного міста.

Завантажити проект можна за посиланням:  http://shostka-rada.gov.ua/filemanager/download/240971 . Пропозиції та зауваження надавати протягом 10 днів в Управління капітального будівництва   Шосткинської міської ради  (вул. Садовий бульвар, 8, тел. (05449) 6-24 -50,  електронна пошта:  ukb_shostka@ukr.net ,   керівник - Левченко Іван Артемович).

Оголошення

26 вересня 2019 року о 13.00 в приміщенні виконавчого комітету Шосткинської міської ради (м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 14, каб. № 24 ) відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства "Шосткинський міський центр первинної медико - санітарної допомоги" для заслуховуння конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення з ним співбесіди та визначення переможця конкурсу.

24 вересня 2019 року о 15.00 в приміщенні виконавчого комітету Шосткинської міської ради (м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 14, каб. № 24 ) відбулося  засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства "Шосткинський міський центр первинної медико - санітарної допомоги". Докладніше на відео:

Позашкільна освіта Сумщини – 49+

Естафету «Позашкільна освіта Сумщини – 49+» започатковано в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право», що спрямований на забезпечення права юних мешканців нашої області на позашкільну освіту. Відтак – на розвиток творчих здібностей, вільний вибір напряму навчально-творчої діяльності, змістовне спілкування, формування вмінь і навичок, що сприяють громадянському становленню, професійному самовизначенню дітей і молоді.

Оголошення

24 вересня 2019 року о 15.00 в приміщенні виконавчого комітету Шосткинської міської ради (м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 14, каб. № 24 ) відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства "Шосткинський міський центр первинної медико - санітарної допомоги".

Оголошення

З 1 жовтня 2019 року сектор обліку та розподілу житла Шосткинської міської ради (каб. № 44) виконкому проводить перереєстрацію облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання.

Шановні ветерани!

З нагоди Дня  громадян  похилого  віку  та  Дня ветерана Шосткинський  міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  гостинно відчиняє свої двері і запрошує вас відвідати урочисті заходи і вшанування, що проходитимуть 1 жовтня 2019р. о 10-30 год. у приміщеннях, які знаходяться за адресою:

Університет третього покоління запрошує на навчання!

У Н  І В Е Р С И Т Е Т

ТРЕТЬОГО ПОКОЛІННЯ

Запрошує людей поважного віку на навчання за освітніми програмами!

Зареєстровано нову петицію!

Петиція щодо Ремонту мосту через Галенковське озеро. Підтримати петицію можна за посиланням: https://e-dem.in.ua/shostka/Petition/View/31

Військово-історична реконструкція бою 02.09.19

На кордоні Кролевецького та Шосткинського районів відбулась військово-історична реконструкція бою. Таким чином були відтворені події 1941 р., коли радянські війська вели героїчну оборону рубежів на річці Есмань. Глядачів, серед яких був високопоставлений гість з Литви, пригощали кулішем та запашним чаєм. Як все відбувалось – детальніше у нашому сюжеті.

День міста 2019 : Спортивне свято «Шостка спортивна!»

Докладніше на відео:

День міста 2019 : "Українські подвір'я Шосткинщини"

Шостка святкує День міста + фото

Вітаємо всіх зі святом! Докладніше на відео:  https://www.facebook.com/Mykola.Noha/videos

1    2    3    4    5    6