7 грудня – День місцевого самоврядування!

06/12/16

Від щирого серця вітаю всіх жителів Шостки з Днем місцевого самоврядування.

Це свято  торкається не лише тих, хто працює в органах самоврядування. Це свято всієї громади міста, свято народовладдя.

Всі разом –  і депутати міської ради, і працівники виконавчих органів міської  ради, і квартальні комітети, і просто жителі міста – ми робимо  наше місто кращим.

Здоров’я вам, дорогі друзі, добра, щастя і благополуччя, мирного неба над головю. Хай завжди збуваються всі ваші добрі задуми!

Шосткинський міський голова Микола Нога

7 грудня – День Місцевого Самоврядування!

05/12/14

Від щирого серця вітаю всіх жителів Шостки з Днем місцевого самоврядування.

Шосткинський міський голова М.П. НОГА