30 вересня – День усиновлення

30/09/19

30 вересня відзначається Всеукраїнський День усиновлення. З початку цього року в нашому місці 6 дітей знайшли батьківську любов та родинний затишок. Шосткинська об’єднана територіальна громада пишається родинами, які мають бажання усиновити дитину-сироту (на сьогодні таких сімей 3) та буде допомагати їм в цій нелегкій і шляхетній справі.  З Днем усиновлення!

Міський голова                    Микола НОГА

30 вересня – День усиновлення

Усиновлення дитини – це щастя, а не таємниця.

Дитина. Бажана… Жадана… По-різному вона приходить в сім’ю. Одна стрімко вривається в земне життя, іншу довго-довго чекають, а декого усиновляють, пройшовши при цьому багато моральних перепон та різногранних вагань.

У 2009 році в Україні вперше відзначили День усиновлення. Святкування Дня усиновлення співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. І це, мабуть, не випадково. Імена цих

святих символізують найкращі людські почуття та моральні чесноти, які виявляють люди, приймаючи в родини дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Усиновити дитину-сироту, полюбити, виховати і виростити, як рідну – цей надзвичайно важливий крок щороку в Україні роблять близько двох тисяч сімей. Саме вони вселяють в дитячі душі і серця віру, надію та любов, роблять дитинство світлим і радісним. Усиновлення дітей – це життєвий подвиг. Батьки – усиновлювачі – це милосердні люди високої моралі, щирого серця та відкритої душі. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.

Щиро вітаємо всіх усиновителів, хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти, хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

На обліку служби у справах дітей Шосткинської міської ради перебуває 18 дітей, які підлягають усиновленню, 24 усиновлені дитини та 3 кандидатів в усиновлення.

Бажаючих взяти дитину в свою родину, запрошуємо до служби у справах дітей Шосткинської міської ради, каб.1, Садовий бульвар 14, тел. (05449) 2 -12- 82