Новини ТРК "Акцент"

Інформаційна програма день від 17 07 19

-У краєзнавчому музеї відкрили виставку про українців, які пройшли концентраційні табори.
-23 липня в Шосткинському Арт-Центрі відкриється виставка талановитого київського художника Северина Савчука «Метафізика».
-Шосткинський боксер битиметься з екс-чемпіоном світу у чотирьох вагових категоріях.

- 23 липня в Шосткинському Арт-Центрі відбудеться чергова мистецька подія - відкриття виставки талановитого київського художника Северина Савчука «Метафізика».
Северин Савчук народився у Києві, школу закінчив в Александрії. У 1999 році повернувся до столиці, влаштувався на мультиплікаційну студію, пройшовши шлях від фазовщика до аніматора. Зараз він працює мультиплікатором, а картини пише у вільний від роботи час. Варто зазначити, що він є одним з художників-аніматорів повнометражного мультфільму Clara. Цикл картин, які представить художник в Шостці, матиме назву «Метафізика». Урочисте відкриття відбудеться 23-го липня о 16-й годині. Вхід вільний.

- Наступним суперником боксера напівсередньої ваги, нашого земляка Івана Редкача може стати скандально відомий екс-чемпіон світу в чотирьох вагових категоріях американець Едріен Броунер, повідомляється на сайті sumy.today. Наразі команди бійців ведуть активні переговори про поєдинок.
Бій може відбутися найближчої осені в рамках напівсередньої ваги. Останній поєдинок Броунер провів в січні проти легендарного Менні Пакьяо і програв одноголосним рішенням суддів. Всього на рахунку американця 70 боїв на професійному рингу, в яких він здобув 61 перемогу при семи поразках і двох нічиїх. Що стосується українця, то в останньому бою Редкач здобув найбільш знакову перемогу в своїй кар'єрі, нокаутувавши в шостому раунді іменитого американця Девона Александера.

18.07.2019 09:41

Источник: