Звіти

25 листопада відбулись громадські слухання

25 листопада   2015 року  в приміщенні  Центру культури і дозвілля (вул. Леніна, 11)  в період з 14.00 по  15.00 відбулись громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території міста Шостки».

Слухання ініціював відділ містобудування та архітектури Шосткинської міської ради.

Перед присутніми виступив начальник відділу містобудування та  архітектури Володимир Єфремов з роз’ясненнями  щодо підстав    прийняття правил розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

Спеціаліст 1 категорії  містобудування та архітектури  міської ради  Крістіна Блаженко проінформувала про перелік документів, які подає заявник до Єдиного дозвільного центру. Це заява за формою,  встановленою законодавством, до якої додаються:

• Фотокартка або комп’ютерний макет місця (розміром не менше як 6х9 сантиметрів), на якому планується розташування рекламного засобу, та ескіз рекламного засобу з конструктивним рішенням;
  • Копія витягу та/або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;
  • Ескіз рекламного засобу з його конструктивним рішенням;
  • Топогеодезичний знімок місцевості М 1:500.

За наявності документів, передбачених пунктом 5.4 цих Правил, заява   протягом трьох днів її надходження передається до робочого органу.

Було висвітлено питання щодо терміну дії регуляторного акту. Головний спеціаліст відділу містобудування та  архітектури Ірина Казурінароз’яснила, що термін дії регуляторного акту безстроковий. При виникненні змін у чинному законодавстві, які можуть впливати на дію регуляторного акта, до нього будуть вноситись відповідні зміни.

На запитання громадян стосовно  обговорюваного проекту  були надані  вичерпні відповіді.

Заслухані інформації  взяті  до відома. За результатами громадських слухань проект регуляторного акту «Про затвердження Правил розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території міста Шостки » буде винесено на розгляд сесії Шосткинської міської ради.

25.11.15