Звіти

20 червня 2013 року відбулись громадські слухання

20 червня  2013 року  в приміщенні  Центру культури і дозвілля о 15.00 відбулися  громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акту «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Шостки».

Захід  ініціювано  управлінням Держземагентства в Шосткинському районі та  відділом комунальної власності Шосткинської міської ради.

В слуханнях могли взяти участь всі бажаючі. Всього було зареєстровано 25   осіб.

Відкрила громадські слухання   в.о. начальника відділу комунальної власності, голова громадських слухань  Людмила Нагорна.

З питання обговорення зазначеного проекту перед присутніми виступив  начальника управління Держземагентства в Шосткинському районі  Тимур Савкатов.

На запитання громадян стосовно  обговорюваного проекту  були надані  вичерпні відповіді.

Заслухану інформацію  взято  до відома. За результатами громадських слухань проект регуляторного акту «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Шостки»   буде винесено на розгляд сесії Шосткинської міської ради.

20.06.13