Звіти

16 листопада відбулись громадські слухання

16 листопада  2012 року  в приміщенні  Центру культури і дозвілля о 10.00 відбулись громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок відрахування до місцевого бюджету м. Шостка частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, що належать до комунальної власності»

Слухання ініціювало  фінансове управління  Шосткинської міської ради.

З питання обговорення зазначеного проекту перед присутніми виступила   начальник відділу прогнозування доходів та фінансів виробничої сфери фінансового управління Алла Федосова

На запитання громадян стосовно  обговорюваного проекту  були надані  вичерпні відповіді.

Заслухані інформації  взяті  до відома. За результатами громадських слухань проект регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок відрахування до місцевого бюджету м. Шостка частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, що належать до комунальної власності»  буде винесено на розгляд сесії Шосткинської міської ради.

16.11.12