Звіти

План діяльності з підготовки регуляторних актів на 2020 рік

діяльності з підготовки регуляторних актів на 2020 рік.

Назва проекту

Цілі прийняття проекту

Строки підготовки

Найменування органів та підрозділів відповідальних за розроблення проектів

1.

Проект рішення виконкому «Про організацію проведення конкурсу та визначення умов з перевезення пасажирів на міських та приміських  автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах території Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади»

Підвищення якості транспортних послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

ІІ кв.

Управління економіки міської ради

2.

Проект рішення сесії міської ради «Про затвердження Правил розміщення об’єктів зовнішньої реклами, що перебувають у комунальній власності м. Шостки»

Визначення порядку підготовки та видачі дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами у м.Шостка шляхом встановлення єдиних вимог до такого порядку

Відділ містобудування та архітектури міської ради

3.

Проект рішення сесії «Про затвердження Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування об’єктів зовнішньої реклами, що перебувають у комунальній власності м.Шостки»

Визначення розміру плати за тимчасове розміщення об’єктів зовнішньої реклами у м.Шостка шляхом встановлення єдиних вимог до такого порядку

Відділ містобудування та архітектури міської ради

4.

Проект рішення сесії «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік»

Дотримання вимог Податкового кодексу України

IІІ кв.

Фінансове управління міської ради

5.

Проект рішення виконкому «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Шостка»

Запобігання порушенням у роботі каналізаційних мереж і споруд міста Шостка, підтримання безперебійної роботи і безпеки їх експлуатації. Забезпечення охорони поверхневих вод від забруднення, врегулювання порядку укладання договорів з підприємствами на послуги водовідведення.

І кв.

УЖКГ міської ради

6.

Проект рішення сесії Шосткинської міської ради «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Шостка»