Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Центр надання адміністративних послуг міста Шостка

Реєстрація нерухомості та бізнесу

Проекти рішень для обговорення

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

Анонси подій для ЗМІ

Газета "Полісся"

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Шосткинська міська рада - Офіційний сайт

Звернення Президента України у зв’язку із рішенням Ради ЄС про схвалення законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України

Дорогі українці!  Щойно Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання нам, громадянам України, права на безвізові подорожі.

Анонс культурного життя міста 15.05.17 - 21.05.17

ПРОГНОЗ ПОГОДИ по Сумській області і місту Суми на добу з 21 години 10 травня до 21 години 11 травня 2017р.

Вдень 11 травня по м. Суми та області очікуються пориви південно-західного  вітру 15-20м/с.

Інформаційна програма день від 10 05 17

-У 72-річницю перемоги провели мас-рестлінг та дитяче свято «Світ радості»;
-Вперше під час святкувань шосткинці масово закружляли у вальсі пермоги;
-На благодійному аукціоні зібрали кошти;

11.05.2017 09:24 / / Комментарии (0)

Управління з питань НС закликає громадян дотримуватися правил поженої безпеки під час відпочинку на природі

Якщо ви відпочиваєте на природі, варто пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу навколишньому середовищу і становить небезпеку для життя людей.

День Перемоги 2017 в фотографіях

Шостка відзначає День Перемоги

Сьогодні Шостка відзначає День Перемоги. Біля  Меморіалу Слави з Вічним вогнем  відбулося літературно-мистецьке свято «Довічна слава і довічна пам’ять!». Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих у Другій світовій війні. Маршем пройшли військовослужбовці в/ч 3022 та кадети Сумського кадетського корпусу. До Вічного вогню були покладені  гірлянда пам’яті  та квіти.

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПЕРЕМО́ГИ НАД НАЦИ́ЗМОМ У ДРУ́ГІЙ СВІТОВІ́Й ВІЙНІ́

Шановні шосткинці!

72 роки минуло відтоді, коли  було здобуто  перемогу над фашизмом.

8 травня  ми  згадуємо  тих, чия військова  відвага  і патріотизм стали взірцем для кожного з нас та  висловловлюємо  повагу усім борцям проти фашизму.

9 травня, у День перемоги, ми вшановуємо пам’ять загиблих земляків,   вклоняємось нашим батькам, дідам  та прадідам,   які  відстояли рідну  землю від посягань  загарбників.

Український народ з честю витримав тягар випробувань, який випав на його  долю в роки війни та виховав достойну заміну героям Другої світової. Сьогодні, наслідуючи приклад попередніх поколінь,  славні сини України  героїчно захищають нашу Батьківщину.

Шановні ветерани! Безмежна подяка вам за мужність і відвагу, віданність та вагомий  внесок у патріотичне виховання молоді.

Пам'ять про тих, хто віддав своє життя задля цього світлого дня, завжди житиме  в наших серцях, а подвиг Переможців надихатиме нас на добрі справи!

З Днем Перемоги!

З повагою та глибокою шаною

Шосткинський міський голова МИКОЛА НОГА

Курсанти Національної академії СБУ представили виставку картин «Невидима варта» та виставу-реквієм «Війна без строку…» у Сумах

У рамках всеукраїнського благодійного туру Служба безпеки України презентувала в Сумах виставу-реквієм «Війна без строку...» та виставку картин «Невидима варта», присвячені пам’яті загиблих співробітників спецслужби.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 03.05.2017 р. розпочато виплату пенсій травня місяця 2017 року.

Станом на 05.05.2017 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 16378,44 тис.грн, що складає 30,9% від потреби на травень місяць.

Анонс культурного і спортивного життя міста 08.05.17 - 14.05.17

Шановні шосткинці!

Управління з питань надзвичайних ситуацій повідомляє,  що  офіційно  встановлене  для купання місце в Шостці   - це озеро Галенківське.  Будьте обережні під час відпочинку   та дотримуйтесь правил поведінки на воді!

ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

5 травня 2017 року під головування заступника міського голови Ніни Сиваєвої відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно -екологічної безпеки. Згідно порядку денного були розглянуті питання щодо  заходів по  забезпеченню санітарного та епідемічного благополуччя населення у літній період 2017 року, про стан підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах міста Шостка, про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сухої трави протягом пожежонебезпечного періоду,  стан протипожежного захисту на об’єктах відпочинку та оздоровлення дітей,  використання шахтних колодязів міста Шостка.

План заходів, присвячених 72-й річниці Перемоги над нацизмом 9 травня 2017 року

План заходів, присвячених 72-й річниці  Перемоги над нацизмом 9 травня 2017 року.

Інформаційна програма день від 04 05 17

-Незаконні вирубувачі лісу одного із сіл Шосткинщини при затриманні побили працівника лісгоспу;
-Як київські фахівці навчали шосткинських учнів школи-ліцею передовим технологіям;
-Три покоління опалені війною. Через які випробування пройшли ветерани Другої Світової, афганці та воїни АТО?
-Шосткинець переміг у масштабному міжнародному забігу.

04.05.2017 19:05 / / Комментарии (0)

1    2    3    4    5    6

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ